w

Syn Tomasza Stockingera w Centrum Onkologii. “Nie dopuszczam złych myśli”

Robert Stockinger to syn znanego Tomasza Stockingera. Znany jest przede wszystkim z programu śniadaniowego “Dzień Dobry TVN”. 33-latek w ostatnim czasie trafił na stół operacyjny. O wszystkim poinformował za pomocą mediów społecznościowych. Co takiego się stało?

Sponsorowane

Syn Tomasza Stockingera w szpitalu

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale Tomasz Stockinger ma syna, Roberta. 68-latek znany jest przede wszystkim z roli doktora Lubicza w serialu “Klan” emitowanym w TVP. Okazuje się, że 33-letni Robert poszedł w ślady ojca. Wybrał karierę dziennikarską. Na co dzień można go zobaczyć chociażby w programie śniadaniowym “Dzień Dobry TVN”. Mężczyzna doczekał się więc własnego grona fanów. Swoje życie zarówno prywatne, jak i zawodowe, chętnie pokazuje na Instagramie. Jeden z ostatnich postów zaniepokoił ludzi.

Jakiś czas temu dziennikarz poinformował fanów, że zaczyna tracić głos. Za ten stan miał odpowiadać polip krtani. To dość częsta przypadłość u osób, które pracują głosem. Ten rodzaj nowotworu zalicza się do bezbolesnych i niezłośliwych. W przypadku Roberta na tym się niestety nie skończyło.

Robert Stockinger w Centrum Onkologii

Sponsorowane

Mężczyzna wstawił na swoim koncie w mediach zdjęcie, na którym leży na kozetce w szpitalu. Poza nim w pomieszczeniu znajduje się również prawdopodobnie lekarz. Trzyma on w ręce skalpel tuż przy odkrytym fragmencie skóry. Widać na nim niewielką zmianę. Specjaliści z Centrum Onkologii uznali, że należy zbadać ją pod kątem nowotworu.

@zbrowskazofia twoja historia z czerniakiem opowiedziana w “Dzień Dobry TVN” skłoniła mnie do badania. Od razu zostałem skierowany do Centrum Onkologii. Jestem już po wycięciu zmiany. Czekam na wyniki histopatologii, ale nie dopuszczam złych myśli. Dziękuję, Zosiu. Podaję dalej apel #NIEspieczRAKA i namawiam do badania skóry.

Czerniak wykryty u Zofii Zborowskiej

Całkiem niedawno z czerniakiem walczyła aktorka, Zofia Zborowska. Kobieta już w czasie ciąży zainteresowała się niewielką zmianą skórną. Badania wykazały, że niestety jest to czerniak.

Ja wtedy miałam czerniaka. W ciąży przechodziłam przez bardzo, bardzo, bardzo trudny czas. To była ostatnia rzecz, o jakiej myślałam, jak wyglądam – powiedziała Zosia w rozmowie z Martyną Wojciechowską.

Całe szczęście, jeśli czerniak zostanie wykryty wcześnie, wówczas można go wyleczyć. Żeby zapobiegać rozwojowi choroby należy stosować kremy z filtrem.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Co dalej z 15-letnim Ernestem? Jego bliscy zginęli w wypadku we wsi Boksycka

   Zapłaciła za ślub ponad 2 tys. zł. Ksiądz rzucił jej w twarz banknotem 100 zł