w

Żona Kubackiego w stanie ciężkim w szpitalu. W sprawę włączył się ksiądz

Żona Dawida Kubackiego walczy o życie w szpitalu w Zabrzu. Jej stan jest ciężki, o czym poinformował polski skoczek. 33-latek w niedzielę zrezygnował z udziału w turnieju Pucharu Świata, tym samym kończąc tegoroczny sezon. Bowiem to właśnie tego dnia o poranku Marta trafiła do placówki medycznej na oddział kardiologiczny profesora Religii. Specjaliści walczą o jej życie.

Sponsorowane

Dawid Kubacki niespodziewanie przerwał sezon

33-latkowi całkiem dobrze szło w niedzielnych zawodach w Norwegii. Jednak gdy tylko dowiedział się o tym, co dzieje się w Polsce z jego ukochaną, podjął decyzję o natychmiastowym powrocie. Jeszcze tego samego dnia wieczorem wspierał żonę.

Jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – wyjaśnił Dawid w poście na Instagramie.

Instagram
Sponsorowane

Żona Kubackiego walczy o życie

Marta jest w ciężkim stanie. Jednak wszyscy mają nadzieję, że wróci do zdrowia i do swojej rodziny. Przypomnimy tylko, że w domu czekają na nią dwie małe córeczki – 2-letnia Zuzia i 2-miesięczna Maja. Słowa otuchy i wsparcia napływają z wielu stron. Kubackich wspierają sportowcy, rodzina, przyjaciele, fani, kibice, sąsiedzi, osoby ze świata show-biznesu, a nawet sam prezydent, Andrzej Duda. Wsparcie płynie również ze strony abp Marka Jędraszewskiego z Archidiecezji Krakowskiej.

W przeszłości pokazywał piękne oblicze człowieka wierzącego. Dzisiaj wszyscy jesteśmy z nim i jego najbliższymi w tym trudnym momencie – można przeczytać w opublikowanym komunikacie. Abp. Jędraszewski podkreślił również, że Kościół jest z Dawidem i jego najbliższymi w tym trudnym momencie.

Instagram

Arcybiskup zwrócił się do skoczka i do jego żony

W mediach społecznościowych Archidiecezji Krakowskiej pojawił się post ze słowami otuchy i wsparcia dla rodziny Kubackich. Napisany został przez abp. Marka Jędraszewskiego. Duchowny podkreślił w jego treści, że Dawid jest osobą wybitnie zasłużoną dla naszego kraju, jak również osobą religijną. Ma ogromną nadzieję, że Marta dojdzie do zdrowia.

Dawid Kubacki wielokrotnie dawał nam powody do radości i dumy, pokazując przy tym piękne oblicze człowieka wierzącego. Dzisiaj wszyscy jesteśmy z nim i jego najbliższymi w tym trudnym momencie.

Pani Marto, panie Dawidzie, cały Kościół krakowski ogarnia Was modlitwą, powierzając Waszą rodzinę szczególnej opiece św. Jana Pawła II – patrona rodzin!

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

111 komentarze