w

Brutalne pobicie 13-latki w Niemczech. Małoletnie napastniczki podpaliły jej włosy

Niemiecka policja wszczęła dochodzenie w sprawie. Brutalne pobicie 13-latki zostało nagrane przez oprawców, a następnie zamieszczone w mediach społecznościowych. Widać na nim, jak grupka małoletnich dziewczyn znęca się nad koleżanką. Szarpią ją, podpalają włosy… Prokuratura zaapelowała o dalsze nie rozprzestrzenianie nagrania.

Sponsorowane

Brutalne pobicie 13-latki

Do akty przemocy doszło na terenie Niemiec, a dokładniej w miejscowości Heide, w zachodniej części kraju. Lokalne media donoszą, że za wykroczeniem stoi grupka naprawę młodych dziewczyn, w wieku od 12 do 17 lat. Poniżały i znęcały się nad 13-letnią koleżanką. W czasie ataku wszystko nagrywały. Wideo zamieściły następnie w sieci. Widać na nim, jak biją, wyzywają, szarpią, opluwają, każą klękać swojej ofierze, a nawet podpalają jej włosy… Jedna z agresorek pluje 13-latce prosto w twarz, a następnie krzyczy: “Będziemy cię bić, aż zaczniesz krwawić”. Płacząc 13-latka będąca ofiarą błagalnie odpowiada: “Proszę przestańcie. Nie mogę oddychać, nie mogę już tego znieść”.

Rzeczniczka policji przekazała, że nastolatka został również obsypana kokainą. Z kolei Joanna Ziemer z prokuratury w Itzehoe zaapelowała o nierozpowszechnianie nagrania. “To okropne. Kiedy zobaczyłam nagranie, załamałam się. Wszyscy dobrze się bawili, dręcząc moją córkę. To sadyści” – powiedziała Veronika W., mama 13-latki.

Co ze sprawczyniami?

Sponsorowane

Funkcjonariusze policji szybko zidentyfikowali sześć osób podejrzanych w sprawie. Ustalili również, że 13-letnia ofiara została nie dość że pobita to też okradziona. Zabrano jej kurtkę i telefon komórkowy. Póki co policja nie udziela informacji na temat stanu pokrzywdzonej nastolatki.

Co stanie się ze sprawczyniami? Poniosą odpowiedzialność za swoje czyny? Niestety, ale niektóre z nich prawdopodobnie jej unikną. “Dzieci, które nie ukończyły jeszcze 14 lat, nie mogą być ścigane z mocy prawa karnego. Dlatego nie prowadzimy przeciwko nim żadnego postępowania karnego”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

211 komentarze

  1. Jakie małoletnie kurwa powinno Sie normalnie karać znęcać Sie potrafią zabijać okradać wyzywać itp rzeczy to u karać powinno się normalnie jak każdemu który dopuszcza się czynu zabronionego raz dwa byłby z tym porządek a tak ci gówniarzy wiedzą że nic im za to nie zrobią i się nie boja

Load more comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Justyna Żyła przerwała milczenie. Wypowiedziała się na temat żony Kubackiego

    Żona Kubackiego w stanie ciężkim w szpitalu. W sprawę włączył się ksiądz