w

Kontuzje w reprezentacji Polski. “Nie wiem, czy zagrają z Arabią”

Mamy złe wieści. Kontuzje w reprezentacji Polski po meczu z Meksykiem, w pierwszej kolejce mundialu w Katarze. Jak przekazał trener, Czesław Michniewicz: “Nie wiadomo jeszcze czy będą mogli zagrać w sobotę”.

Sponsorowane

Wczoraj miał miejsce pierwszy mecz reprezentacji Polski na Mundialu w Katarze. Opinie co do gry naszej drużyny nie są zbyt pozytywne. Bardzo słaba gra nie przyniosła zwycięstwa, a co gorsze, niewykluczone, że straciliśmy dwóch kluczowych zawodników. Selekcjoner kadry w rozmowie z dziennikarzami przyznał dzisiaj, że Bereszyński i Bielik narzekają na drobne urazy.

Kontuzje w reprezentacji Polski

Jak do tego doszło? Jeśli śledziliście poczynania Polaków na murawie w Katarze 22 listopada, to z pewnością zauważyliście, że Bereszyński wystąpił w podstawowym składzie. Grał od pierwszej minuty. Przez większą część starcia z Meksykiem intensywnie rywalizował z najlepszym graczem drużyny przeciwnej, Hirvingiem Lozano. Ten atakował go na skrzydle raz za razem. Z kolei Bielik wszedł na stadion dopiero po przerwie, zmieniając Nikolę Zalewskiego.

Sponsorowane

*Dalsza część artykułu znajduje się na drugiej stronie

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

16 komentarze

  1. Zaczyna się !Sieroty szukają wymówki ! Po kiego wała tam pojechali ? Jak z Arabio przewalo to pozamiatane . Musza grać na 120procent !!! Potem se pobiadolo! Żałosne!