w

Żona Cezarego Pazury całkowicie nago pod prysznicem! Jest czego pozazdrościć

W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście. Edyta Pazura pozuje zupełnie nago pod prysznicem. Fotografia jest bardzo piękna, delikatna, subtelna, a zarazem bardzo kobieca i zmysłowa. Powstała w celu promocji nowej, własnej marki biżuterii, żony Cezarego Pazury.

Sponsorowane

W mediach społecznościowych nie brakuje nagich zdjęć znanych celebrytek. Podczas gdy jedne powstają i są publikowane tylko w celach podniesienia własnej oglądalności, czy zdobycia większej ilości polubień lub udostępnień, inne niosą za sobą jakiś przekaz. W ostatnim czasie wiele polskich celebrytek zdecydowało się na upublicznienie zdjęcia toples. Wśród nich znalazła się Marta Chodorowska znana z serialu Ranczo. Aktorka w ten sposób chce wyrazić swój sprzeciw wobec nierówności płci i ciała.

Tym razem to Edyta Pazura pozwoliła sobie na publikację odważnego zdjęcia. Okazuje się, że również nie bez powodu. Żona Cezarego nie jest na nim zupełnie naga. Bowiem na szyi kobiety wisi piękny, złoty łańcuszek. To produkt jej własnej marki biżuterii. Być może nie wiecie, ale 34-latka posiada swoją własną firmę. Zajmuje się sprzedażą ubrań, a także biżuterii.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

14 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane