w

Stanowcze słowa Szczęsnego o Lewandowskim. Powiedział to tuż po meczu z Meksykiem

Wczoraj reprezentacja Polski rozegrała mecz z Meksykiem. Finalnie zakończył się remisem, z wynikiem 0:0. Robert Lewandowski miał doskonałą okazję, do strzelenia bramki, w czasie rzutu karnego. Niestety, nie udało się. Szczęsny komentuje grę Lewandowskiego. Co uważa na temat występu kolegi?

Sponsorowane

Nie wiem, co Robert Lewandowski mówił w szatni zaraz po meczu, ponieważ udzielałem wywiadu w telewizji, ale przepraszać by nie musiał, bo gdyby nie on, to w ogóle by nas na tym mundialu nie było – powiedział bramkarz reprezentacji Polski.

Szczęsny komentuje grę Lewandowskiego

Niewykorzystany karny to element meczu, trzeba pogratulować meksykańskiemu bramkarzowi, który wyczuł, gdzie poleci piłka i świetnie się spisał. Nie widziałem dokładnie, jaki to był strzał, po prostu Ochoa znalazł się tam, gdzie powinien. Szkoda, bo gol dałby nam zwycięstwo, ponieważ czuliśmy się komfortowo w grze defensywnej i nie było poczucia, że możemy stracić gola. Niedosyt pozostał, ale mówiąc szczerze remis zasłużony dla obu ekip – powiedział Szczęsny.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

9 komentarze

  1. Sobota godz 14 będzie ciężko bo
    Każdy chce ten mecz otworzy lub zamknie nasze marzenia pewnie San Marino też by nie było łatwym przeciwnikiem bo to mistrzostwa świata

  2. Są wzloty i upadki ☹ Nie on pierwszy i nie ostatni . Wielu , na calym świecie ,,mistrzów” , w swoim fachu miało pecha . Robert się nie podda , wierzę w niego . Trzymam Robert , za ciebie kciuki 🤜🤛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Kontuzje w reprezentacji Polski. “Nie wiem, czy zagrają z Arabią”

    Kupił małą butelkę coli w strefie kibica na Mundialu. Co za cena?!