w

Zabawna wpadka dziennikarza Polsat News. Nie miał pojęcia, że jest już na wizji

Dziennikarz Polsat News, Michał Cholewiński, zaliczył w ostatnim czasie małą wpadkę. 41-latek jest współprowadzącym program “Nowy Dzień”. Nie zdając sobie sprawy, że jest już na antenie zaklął… O tym, że coś jest nie tak dał mu znać do zrozumienia śmiech Joanny Racewicz i drobna uwaga ze strony kobiety: “Jesteśmy na antenie”.

Sponsorowane
Twitter

Wpadki zdarzają się każdemu

Nie da się uniknąć każdej jednej wpadki, zwłaszcza, gdy program nadawany jest na żywo. Weźmy pod uwagę rozrywkowy program emitowany na kanale Canal+ o nazwie Łapu Capu. Prezentuje on wpadki pokazywane w polskich stacjach telewizyjnych, przejęzyczenia prezenterów lub widzów, usterki techniczne, błędy ortograficzne w napisach, ciekawostki z wielu serwisów informacyjnych, filmów dokumentalnych, programów sportowych.

Nie inaczej było w minioną sobotę, kiedy Michał Cholewiński na antenie Polsat News w programie Nowy dzień dość głośno zaklął. 41-latek nie zdawał sobie sprawy, że jest już na wizji. Zbyt emocjonalnie zareagował na informację na temat szczepień.

Sponsorowane

Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. Ku**a, to w kategoriach planety – powiedział dziennikarz

Wpadka mężczyzny w krótkim czasie została opublikowana w serwisie internetowym Twitter, przez użytkownika o nazwie PikuśPol. Poruszyła internautów do tego stopnia, że pod wideo możemy przeczytać całą masę zabawnych komentarzy.

Zapisał się w kartach historii

I to jest luźna wypowiedź

Już lubię tego Pana

Dziennikarz sam do tej pory nie skomentował całej sytuacji. Nie mniej jednak pamiętajmy, że każdy z nas to tylko człowiek i każdemu zdarza się popełniać błędy. Czasem, gdy emocje wezmą górę, trudno nam zapanować nad tym, co mówimy.

Twitter

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   8-letnia Gosia zostawiła list pożegnalny dla rodziców. Trudno nie zapłakać

   Przez 20 lat była prostytutką. Liczba jej partnerów przyprawia o zawrót głowy