w

Przez 20 lat była prostytutką. Liczba jej partnerów przyprawia o zawrót głowy

Ashley Clark Huffman obecnie prowadzi spokojne życie u boku swojej ukochanej. Na TikToku zdecydowała się jednak opowiedzieć swoją historię – przez 20 lat kobieta pracowała jako prostytutka, a liczba jej klientów jest zatrważająca. Dzisiaj zmaga się z zespołem stresu pourazowego, lękami oraz olbrzymimi wyrzutami sumienia. Żałuje, że przyczyniała się do rozbijania małżeństw i traktowała swoje ciało jedynie jako narzędzie pracy. Teraz ostrzega innych przed powtarzaniem jej błędów!

Sponsorowane
Instagram

Sponsorowane

Instagram

Nowe życie

Ashley Clark Huffman ma to szczęście, że została w pełni zaakceptowana przez swoją partnerkę. Jest teraz w związku z kobietą, której dokładnie opowiedziała swoją historię. Zdecydowała się też podzielić nią z internautami, aby ostrzec innych. Rozmowy na temat przeszłości nie były łatwe. Były jednak potrzebne, aby móc rozpocząć nowe życie. Była prostytutka przyznała, że miała w swoim życiu około 16 tysięcy partnerów seksualnych.

Instagram
Instagram

Trudna przeszłość

Kobieta przez 20 lat była prostytutką, co nie pozostało bez wpływu na jej psychikę. Kobieta do dzisiaj nie może uporać się z błędami przeszłości. Z perspektywy czasu żałuje swoich zachowań, ale nie może zmienić tego, co się stało. Zmaga się z zespołem stresu pourazowego, lękami i obniżonym popędem seksualnym. Ma też problem z zaangażowaniem się emocjonalnie w związek. Pod jej nagraniami na TikToku zaroiło się od komentarzy. Niektórzy wprost potępiają jej zachowanie z przeszłości. Inni zaś dziękują za to trudne wyznanie i za otwieranie oczu młodemu pokoleniu, które musi wiedzieć, że takie zachowania wpływają negatywnie na całe życie człowieka.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Zabawna wpadka dziennikarza Polsat News. Nie miał pojęcia, że jest już na wizji

   Kolejna całkowicie nagie zdjęcia Marianny Schreiber. Czy tym razem przesadziła?