w

Do tej pory źle zakładałeś worek na śmieci! Ten trik podbija sieć

Wiele czynności i obowiązków domowych wykonujemy automatycznie, bez zastanowienia. Ale okazuje się, że czasem nawet te najprostsze rzeczy, można zrobić sprawniej bądź szybciej. Idealnym przykładem jest zakładanie worka na śmieci.

Sponsorowane

Zastanów się jak do tej pory zakładałeś nowy worek na śmieci

To wideo podbija TikToka! Otóż pewna gospodyni domowa pokazała, jeden ze sposobów zakładania worków na śmieci. Na początku pomyślisz sobie pewnie, co w tym spektakularnego. Ale jednak! Okazuje się, że można zrobić to szybciej, sprawniej i prościej, niż robiłeś do tej pory. Zazwyczaj zapewne wyciągasz worek, usiłujesz “otworzyć”, wymachując nim w powietrzu. A gdy to ci się uda, to zakładasz na kosz.

Następnym razem wykorzystaj ten trik!

Zamiast roztrzepywać worek, wyjmij go, dopasuj do śmietnika i wepchnij do środka. To wszystko! Filmik z krótką instrukcją robi w sieci furorę. Ma prawie 5 milionów wyświetleń! Zasłużenie? Oceń sam.

Sponsorowane

To jeszcze nie wszystko. Jeśli chcesz możesz włożyć do kosza na śmieci nie jeden, a kilka worków naraz. Brzmi niewiarygodnie, a jednak ma to sens. Chodzi o to, by po wyciągnięciu pełnego worka w pojemniku znajdował się już nowy.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Chłopiec mający zaledwie 1 dzień, porzucony pod drzwiami. Przy nim wstrząsająca wiadomość

   Szedł do samochodu w czasie burzy. O mały włos, a zginąłby na miejscu