w

Chłopiec mający zaledwie 1 dzień, porzucony pod drzwiami. Przy nim wstrząsająca wiadomość

Noworodek mający zaledwie jeden dzień, został porzucony pod drzwiami mieszkania w Orlando. Matka owinęła go tylko bluzką. Policja bada sprawę.

Sponsorowane

Co ciekawe, zaledwie 2 lata wcześniej w tym samym apartamentowcu miało miejsce podobne zdarzenie. Jednak wtedy ktoś porzucił tam maleńką dziewczynkę. Po zbadaniu lekarze przyznali, że nic jej nie jest. Nie wiadomo, czy udało się odnaleźć jej rodziców.

Policja poszukuje matki, która porzuciła jednodniowego chłopca

Mieszkańcy domu, pod którym leżał noworodek, nawet nie zdawali sobie sprawy z jego obecności. Althea Brown była akurat w pracy, kiedy otrzymała telefon od sąsiadki. Ta poinformowała ją o płaczu niemowlaka, który dochodził z mieszkania kobiety.

Nie mam pojęcia, kto porzucił to maleństwo. Czy to ktoś mieszkający nieopodal, czy może zupełnie obca osoba. Nie mam pojęcia, dlaczego wybrał akurat mój dom – wyznała lokalnym mediom Althea.

Sponsorowane

Clive Petgrave również mieszka w tym samym apartamencie co Althea. Kiedy ktoś porzucił noworodka pod ich drzwiami, mężczyzna był akurat w domu. Ale niczego nie słyszał. Dopiero kiedy policja zapukała do drzwi, dowiedział się o całej sprawie.

Co stanie się z chłopcem?

Zgodnie z panującym na Florydzie prawem, matka mogła anonimowo oddać noworodka do szpitala bądź remizy strażackiej, nie narażając się w ten sposób na jakiekolwiek zarzuty. W tej chwili noworodek przebywa w szpitalu. Policja wciąż stara się ustalić, kim są jego rodzice.

Dziecko miało przy sobie karteczkę z łamiącą serce wiadomością

Sprawę cały czas bada policja. Niepokojąca wydaje się być wiadomość, którą znaleziono przy maleństwie. Dowiadujemy się z niej, gdzie dziecko mieszkało wcześniej. Ten krótki list, to dramatyczny apel wołający o pomoc. Prawdopodobnie napisała go matka:

Jego ojciec chciał nas zabić. Błagam ukryjcie go i zawieźcie do szpitala. Jego tata to bardzo niebezpieczny człowiek. Jest mi tak przykro. Próbowałam nakarmić synka i go umyć

W głowie pojawia się masa pytań. Może matka chciała uratować synka przed tym, co czekało go we własnym domu. Może zdawała sobie sprawę, jaką krzywdę, może wyrządzić mu własny ojciec. Chcąc go uratować, uznała, że najlepszym rozwiązaniem będzie, porzucenie pod czyimiś drzwiami. Nie nam oceniać, czy dobrze zrobiła. Nie wiemy, z czym ta kobieta musiała się zmierzyć.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   61-latka chciała zaparkować auto. Potrąciła 5-letnią wnuczkę i wjechała w dom

   Do tej pory źle zakładałeś worek na śmieci! Ten trik podbija sieć