w

Czyją twarz widzisz jako pierwszą? Tylko nie myśl nad odpowiedzią zbyt długo

Spójrz na obrazek i odpowiedz, co jako pierwsze na nim widzisz? Nie zastanawiaj się nad tym zbyt długo. Twoja odpowiedź może powiedzieć sporo o sytuacji, w której się obecnie znajdujesz.

Sponsorowane

Psychotest

Rzuć okiem na zdjęcie. Kogo najpierw widzisz? Kobietę czy mężczyznę?

Wynik może Cię zaskoczyć i różnić się w zależności od płci. Jednak sporo nam o Tobie powie.

Jesteś kobietą i jako pierwszą zobaczyłaś twarz mężczyzny

Sponsorowane

Jeśli taka sytuacja miała miejsce może to oznaczać, że jesteś romantyczką. Szukasz partnera, który będzie Cię szanował i przede wszystkim stawiał Cię na pierwszym miejscu. Może to też oznaczać, że masz duży popęd seksualny. Kolacja przy świecach z lampką wina niewykluczone, że zakończy się na zbliżeniu w łóżku.

Jesteś kobietą w związku i jako pierwszą zobaczyłaś twarz mężczyzny

Prawdopodobnie jesteś mocno związana ze swoją drugą połówką. Zależy wam na sobie. Często myślisz o ukochanym i przejmujesz się jego sprawami. Poza tym dobrze wam się układa. Ufacie sobie i wierzycie, że ten związek jest w stanie wszystko przetrwać.

Jesteś mężczyzną i jako pierwszą zobaczyłeś twarz mężczyzny

Możliwe, że jesteś zaniepokojony relacjami interpersonalnymi z innymi mężczyznami. Ujmując to ściślej, niewykluczone, że chodzi o współpracowników, bliskich przyjaciół czy kolegów z siłowni. Być może martwisz się tym, co o Tobie myślą. Wynika to z głębszych problemów dotyczących Twojej pewności siebie. Zastanów się, może warto porozmawiać o tym z kimś?

Jesteś kobietą i jako pierwszą zobaczyłaś twarz kobiety

Są dwie alternatywy. Albo czujesz się komfortowo we własnej skórze i nie interesuje Cię zdanie innych na swój temat. Zdajesz sobie sprawę z własnej wartości i nic tego nie zmieni. Albo wręcz przeciwnie. Obawiasz się innych kobiet i jesteś o nie zazdrosna. Nie traktujesz ich jako koleżanki czy znajome, a jako rywalki. Twoje poczucie pewności jest bardzo osłabione, przez co reagujesz właśnie w taki sposób.

Jesteś mężczyzną i jako pierwszą zobaczyłeś twarz kobiety

Sponsorowane

Prawdopodobnie szukasz partnerki i to nie takiej na chwilę, a na całe życie. Jednak pamiętaj, aby nie robić niczego na siłę. Wszystko powinno potoczyć się naturalnie i w swoim czasie. W miłości nie ma miejsca na pośpiech.

I jak wyniki? Zgadzają się?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Takie wymagania w sypialni ma Robert Lewandowski. Ania stara się im sprostać

   Koniec pandemii koronawirusa jest już bliski? Epidemiolog daje nadzieję