w

Takie wymagania w sypialni ma Robert Lewandowski. Ania stara się im sprostać

Dla Anny i Roberta Lewandowskich forma i właściwe odżywianie mają wielkie znaczenie. Dlatego też bardzo dbają o właściwy trening oraz dietę. Równie istotny jest także odpoczynek, relaks – trzeba się wszak dobrze wyspać po ciężkim dniu i przed kolejnym wymagającym dniem. Właśnie dlatego Lewandowscy mają w sypialni swoje wymagania, pozwalające im dobrze wypocząć. Zobaczcie jakie!

Sponsorowane
Instagram

Wizyta u trenera snu

Anna Lewandowska zna się na treningach i odżywianiu. Świetnie dba więc, by jej mąż odpowiednio się odżywiał i utrzymywał ciało w formie. Równie ważny jest jednak właściwy wypoczynek – właśnie dlatego ostatnio Anna wysłała Roberta do trenera snu, żeby dowiedział się jak spać, żeby się wyspać!

Rozmawialiśmy nawet o tym, w jakiej pozycji powinienem spać. Jestem praworęczny i moja prawa noga jest tą mocniejszą, a to oznacza, że lepiej dla mnie, bym spał na lewym boku. Próbowałem to stosować, ale to nie jest oczywiście takie proste – wyznał Robert.

Sponsorowane

Instagram

Sekrety dobrego snu

Najwyższej jakości pościel, spanie na lewym boku, brak telewizora w sypialni (a co za tym idzie, niebieskiego światła), wyjątkowy zapach unoszący się w pomieszczeniu, temperatura maksymalna 21 stopni Celsjusza – to niektóre z zaleceń trenera snu, jakich trzyma się małżeństwo Lewandowskich i o których opowiedziała Anna Lewandowska w niemieckim tabloidzie “Bild”. Dodała, że oboje zrezygnowali z mąki pszennej i z laktozy, a ze swojej diety wykluczyli też pizzę. Nie oznacza to oczywiście, że w ogóle rezygnują z niektórych smacznych przysmaków. Zwracają jednak uwagę na kolejność potraw. Inaczej źle się czują.

Instagram

Czasem, gdy pomieszamy potrawy, czujemy się gorzej. Jesteśmy wzdęci, musimy rozpiąć guzik u spodni. Mieszanka to za dużo dla tak inteligentnej maszyny, jaką jest nasze ciało – powiedziała Anna Lewandowska.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Kiedy zobaczył synka oniemiał. Jeszcze bardziej, gdy zdjął mu czapeczkę

   Czyją twarz widzisz jako pierwszą? Tylko nie myśl nad odpowiedzią zbyt długo