w

Patryk Jaki przyszedł w dresie na spotkanie w Europarlamencie?!

Patryk Jaki w dresie w Europarlamencie? W miniony poniedziałek miało miejsce posiedzenie Parlamentu Europejskiego, na którym nie zabrakło polskiego polityka, Patryka Jakiego. Zrobiło się o nim dość głośno, a wszystko ze względu na stylizację 37-latka. Bowiem pojawił się on w spodniach, które wyglądały na dresowe. W sieci pojawiła się cała masa uszczypliwych komentarzy względem polityka.

Sponsorowane

Patryk Jaki w dresie w Europarlamencie?

Wciąż nie cichną echa po wczorajszym spotkaniu w Parlamencie Europejskim. Patryk Jaki zabrał głos w sprawie ważnych, bieżących tematów. Jednak to nie jego przemówienie skupiło na sobie uwagę Polaków, a strój posła. Chodzi o nietypowe spodnie, na które tego dnia postawił 37-latek. Otóż miał na sobie szary t-shirt, szarą marynarkę w białą kratę i szare spodnie, który wyglądały na… dresowe.

Tygodnik “Nie” zainteresował się strojem polityka. Zaczął nawet w ironiczny sposób wyliczać, ile mogłaby kosztować cala stylizacja. Otóż to, co miał pod marynarką Jaki skojarzyło się redaktorom tygodnika “Nie” z zestawem piżamowym ze sklepu Pepco, który kosztuje 59 zł.

Sponsorowane

Budzik, dzięki któremu wstałbyś na czas – [kosztuje] 12 złotych – pisze żartobliwie tygodnik, sugerując, że polityk mógł zwyczajnie zaspać na obrady.

Internauci nie pozostawili na polityku suchej nitki

Ostra krytyka pojawiła się też wśród internautów. Patryk Jaki w dresie w Europarlamencie? Ludzie nie mogli przejść obok tego obojętnie.

Kiedy opacznie zrozumiesz hasło “dress code” – ironizuje dziennikarz Kamil Dziubka.

To nie jest fejk? To jest Patryk reprezentujący malutką cząstkę narodu? Dresiarzy? – pisze inny internauta.

Blokersi mają swojego reprezentanta w wersji elegant – ironizują ludzie.

Okazuje się, że również posłowie opozycji napisali, co sądzą o spodniach Patryka Jakiego. Otóż Tomasz Trela zaproponował: “Aby takie wdzianka nosili Kaczyński, Morawiecki i Ziobro. Wtedy byłby to prawdziwy Czarnkowy HIT. Do roboty panie Czarnek!”.

Głos zabrał też główny zainteresowany

Sponsorowane

Zazwyczaj nie komentuje głupot, ale nie, nie mam na sobie spodni “dresowych” tylko garniturowe (z gumką).

Dlaczego to nie dresy i skąd na lato bierze się taka moda – pytajcie mądrzejszych od mnie. Tylko nie kłamać. Dlaczego nie cały garnitur? Bo wezwali nas nagle i biegłem z podróży, bo pojawił się wniosek dot. Polski.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Anna Lewandowska pokazała twarze córek! “Mała to czysta ty, Aniu”

   Zmiany w programie 500+. Rodzice pytają: “Czemu nie dostałem jeszcze pieniędzy?!”