w

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. “Wydarzy się w centrum naszego kraju”

YouTube

Krzysztof Jackowski jest dobrze znanym w Polsce jasnowidzem, który wielokrotnie współpracował również z policją. Wizjoner chętnie dzieli się z innymi swoimi przepowiedniami, wrzucając do sieci filmiki. W jednym z nich rysuje przed nami przerażający obraz wojsk na polskich ulicach.

Sponsorowane

Opowiadając o swojej wizji Jackowski wspomina między innymi o dużej awanturze w Sejmie. Twierdzi, że z jakiegoś powodu obywatele zaczną być kontrolowani nie tylko w związku z pandemią.

Twitter

Trudna sytuacja w centrum kraju

W swoim filmiku jasnowidz wspomina o aktualnej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Jak twierdzi, odwraca się w ten sposób naszą uwagę, podczas gdy prawdziwe zagrożenie będzie w centrum Polski.

Sponsorowane

A ja ma wrażenie, że coś się wydarzy w centrum naszego kraju. Co będzie w jakiś sposób, gdzie padnie oskarżenie, że to prowokacja, że to coś jest skonstruowane za wschodnią granicą. Nieistotne czy przez Białoruś, czy Rosję, czy inne miejsce. Po tym zdarzeniu media się rozpiszą, że w naszym kraju było spokojnie, a teraz jest zagrożenie. I wtedy po tym zdarzeniu jednym lub dwóch natychmiast będą chcieli sprostać tym zagrożeniom w sensie wyprowadzenia sił. Tą siłą będzie najprawdopodobniej wojsko

Flickr

Jackowski uważa, że zdarzenie to będzie prowokacją, aby obywatele po prostu się bali i nie zadawali pytań dotyczących tego, dlaczego są kontrolowani. Jasnowidz twierdzi też, że da to początek dużej awanturze w Sejmie, która niestety nie zmieni jednak stanowiska rządu. Polacy według Jackowskiego będą coraz mocniej kontrolowani między innymi przez wojsko i ze względu na działania rządzących będą to w pełni akceptować.

YouTube

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Wstrząsające fakty w sprawie zabójstwa Pauliny. “Wydłubał jej oczy, żeby nie patrzyła na niego po śmierci”

   Znaleźli ukryte w zaroślach dzieci. W nosidełku znajdowała się mała kartka