w

Rodzice pokazali zdjęcia zwłok Bartka z Lublina. Obrażenia przerażają

Niespełna tydzień temu 34-letni Bartek z Lublina zmarł w trakcie lub tuż po interwencji policji w jego rodzinnym domu. Funkcjonariuszy wezwała jego mama, pani Jolanta, ponieważ syn dziwnie się zachowywał. Jednak w życiu nie spodziewała się, że wizyta policji zakończy się śmiercią jej dziecka… Nikt nie przypuszczał.

Sponsorowane

Konferencja prasowa

Dzisiaj, to jest w czwartek, rodzina zmarłego Bartka z Lublina zorganizowała konferencję prasową. Najbliżsi chcieli podzielić się faktami o jego tragicznej śmierci. Niezaprzeczalnie chcą też poznać pełną prawdę i dowiedzieć się, dlaczego zwykła interwencja policji, zakończyła się śmiercią młodego człowieka.

Wyraźnie widać, że był bity przed śmiercią. Zdjęcia pokazywaliśmy lekarzom i oni nie mają żadnych wątpliwości – mówił prawnik rodziny w czasie konferencji

W czasie konferencji rodzice Bartka S. pokazali zdjęcia ciała, które udało im się zrobić w prosektorium. Obrażenia widoczne na twarzy mają świadczyć o tym, że przed śmiercią mężczyzna został pobity. Rodzina domaga się, aby wykonać drugą sekcję zwłok i to jak najszybciej.

Sponsorowane

Marzymy o tym, aby pochować syna. Tyle się wycierpiał, niech już wreszcie zazna spokoju – mówił ojciec Bartka

Co takiego stało się z Bartkiem przed śmiercią?

Czy tak wyglądają zadrapania? Wyraźnie widać, że był bity przed śmiercią. Zdjęcia pokazywaliśmy lekarzom i oni nie mają żadnych wątpliwości – mówił mec. Wojciech Kasprzyk, pełnomocnik rodziny Bartosza S.

Mecenas odniósł się do słów prokuratury. Śledczy twierdzili, że sekcja zwłok nie ujawniła obrażeń, które miały doprowadzić do śmierci chłopaka, a co więcej, na ciele miały głównie występować zadrapania…

Rodzina Bartka pokazała zdjęcia ciała syna lekarzom. Ci zwrócili uwagę na coś innego:

Lekarze wskazywali, że Bartek mógł mieć złamaną nogę i wybity obojczyk – dodał mec. Kasprzyk

Bliscy mają nadzieję, że kolejna sekcja zwłok odbędzie się w najbliższych dniach, by móc jak najszybciej pochować 34-latka.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Seks na plaży w Mielnie w biały dzień. Wiemy, kim jest bohater w neonie

   Po trzech dniach dramatycznych poszukiwań znaleziono ciało 13-latka