w

Po trzech dniach dramatycznych poszukiwań znaleziono ciało 13-latka

Wczoraj, to jest w czwartek, 12 sierpnia, znaleziono ciało w rzece w miejscowości Bednary w województwie łódzkim. 13-latek kilka dni temu zniknął pod wodą w Bzurze i ślad po nim zaginął.

Sponsorowane

Tragiczny wtorek

To we wtorek po południ doszło do dramatu. Dwóch nastolatków w miejscowości Bednary w okolicy ul. Mostowej, weszło do rzeki. Niespodziewanie 13-latek zniknął pod powierzchnią wody. Rozpoczęto akcję poszukiwawczą chłopca. Liczyła się każda minuta.

W sprawie wypowiedział się mł. bryg. Jędrzej Pawlak, oficer prasowy Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. We wtorek służby prowadziły intensywne działania poszukiwawcze. Jeszcze w ten sam dzień rozpoczęto poszukiwania zwłok nastolatka. Podobnych działań podejmowano się i w środę i w czwartek. W akcji wzięła udział grupa wodno-nurkowa.

[Z ostatniej chwili] Płetwonurkowie odnaleźli w Bzurze ciało 13-letniego chłopca. Poszukiwania nastolatka rozpoczęły się...

Posted by Alarmowy Łowicz on Thursday, August 12, 2021
Sponsorowane

Znaleziono ciało

Wczoraj, w czwartek, 12 sierpnia, około godziny 18, poinformowano o tym, że znaleziono ciało. Jak przekazał mł. bryg. Jędrzej Pawlak, znaleziono je w odległości 50 metrów od miejsca zatonięcia. Tożsamość chłopca wciąż nie została potwierdzona.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Rodzice pokazali zdjęcia zwłok Bartka z Lublina. Obrażenia przerażają

   “Moja żona zrujnowała nasze zdjęcia ślubne”. Powód zaskoczy niejednego!