w ,

Są zdjęcia z wesela Julii Królikowskiej! Aktorka wyglądała przepięknie w sukni ślubnej

Zdjęcia z wesela Julii Królikowskiej robią furorę w sieci. Znajomy aktorki i jej ukochanego Kuby Nowaka, którzy towarzyszył im w najważniejszym dniu w życiu, nie wytrzymał. Umieścił wiele relacji na Instagramie z tej uroczystości. Widać na nich, gdzie odbył się ślub i gdzie trwa przyjęcie, a przede wszystkim jak bawią się Państwo Młodzi!

Sponsorowane

Ślub Julii Królikowskiej i Jakuba Nowaka

Julia Królikowska wzięła ślub. Doniesienia o jej rychłym zamążpójściu okazały się prawdziwe. Dzisiaj, tj. 11 września w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie 22-letnia aktorka powiedziała sakramentalne “tak” swojemu o 11 lat starszemu partnerowi, Jakubowi Nowakowi.

Młodzi dość długo utrzymywali wszystko w tajemnicy. Dopiero oficjalne zapowiedzi, które pojawiły się na stronie internetowej parafii św. Huberta w Zalesiu Górnym (rodzinnej parafii Królikowskich) rozpoczęły spekulacje mediów na temat daty ich ślubu.

Wszelkie wątpliwości rozwiał znajomy nowożeńców, który na swoim Instagramie udostępnił wiele relacji spod kościoła i wesela, które zorganizowano w Przystani Zbójna Góra, położonej w granicach Warszawy, 18 km od centrum.

Sponsorowane

“Przystań Zbójna Góra to unikalny teren zagospodarowany tak, aby goście czuli się swobodnie, bez dusznych, zatłoczonych sal o wątpliwej estetyce. Nasz nowy, pięknie oświetlony, niestandardowy namioty o powierzchni 500 m kw. z drewnianą podłogą zapewnia przestronne wnętrze i daje pełny komfort dla gości i Młodej Pary” – czytamy na stronie właścicieli obiektu.

zdjęcia z wesela Julii Królikowskiej
Instagram

Instagram

Zdjęcia z wesela Julii Królikowskiej

Dzięki udostępnieniu zdjęć ślubnych Julii i Kuby przez ich kolegę jeszcze dzisiaj możemy podziwiać Parę Młodą. Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej wyglądała prześlicznie. W skromnej sukience i długim welonie była wręcz nie do poznania!

zdjęcia z wesela Julii Królikowskiej
Instagram

Gdy młodzi wychodzili z kościoła, dzieci puszczały bańki mydlane. Na ich twarzach widać szerokie uśmiechy, a w oczach ogromną radość.

zdjęcia z wesela Julii Królikowskiej
Instagram
Sponsorowane

Później również sam Pan Młody udostępnił w Internecie zdjęcia ze swojego ślubu z Julią.

Instagram
Instagram

W mediach społecznościowych mogliśmy również podziwiać taniec Julii Królikowskiej z mężem! Na szczęście Jakub Nowak zdążył się zregenerować po operacji stopy, którą przeszedł miesiąc temu. Żartował wtedy, że “do wesela się zagoi” i udało się! Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentowali się na parkiecie.

Instagram
zdjęcia z wesela Julii Królikowskiej
Instagram

Czyż nie wyglądają fantastycznie?

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane
   Strajk medyków w Warszawie

   Strajk medyków w Warszawie, a Morawiecki zapewnia: rząd proponuje więcej niż chcieli

   15-latka zgwałcona na oczach setek ludzi. Wstrząsająca relacja dziewczyny