w

15-latka zgwałcona na oczach setek ludzi. Wstrząsająca relacja dziewczyny

Wikimedia

Dnia 18 lipca na plaży w Bournemouth rozegrała się tragedia, która na zawsze odmieniła życie młodej Angielki. Dziewczyna została zgwałcona w morzu, mimo że na plaży przebywały tego dnia tysiące osób. Policja apeluje o kontakt, jeśli ktoś mógłby pomóc we wskazaniu sprawcy.

Sponsorowane

Upalny dzień na plaży

Nastolatka spędzała dzień ze swoimi znajomymi na plaży w Bournemouth, w Anglii – miejscowości położonej nad kanałem La Manche. Czas mijał na odpoczynku i opalaniu. Około godziny 16 młodzież weszła do wody, żeby zagrać w piłkę. W pewnym momencie upadła ona niedaleko nastolatka o azjatyckiej urodzie. Nie chciał jej oddać. Co więcej, gdy 15-latka poszła po piłkę, wciągnął ją w głąb morza.

Wikimedia

Gwałt w morzu

Sponsorowane

Dziewczyna straciła grunt pod nogami. Na plaży było mnóstwo ludzi, ale nikt nie mógł jej pomóc.

W czasie, gdy ze mną rozmawiał, inny chłopak sprawił, że moja koleżanka poczuła się niekomfortowo i uciekła na plażę. Byłam teraz sama. Zaczął ciągnąć mnie w głąb morza, w pewnym momencie straciłam grunt pod nogami. Nikt nie widział, co dzieje się pod wodą. To wtedy mnie zgwałcił — opowiadała 15-latka

Wyrwała się z rąk gwałciciela dopiero wówczas, gdy jej znajomy podszedł bliżej, żeby sprawdzić co się dzieje. Nastolatka uciekła wówczas na plażę, do toalety. Gwałciciel miał przy tym czelność iść za nią i wypytywać o numer telefonu lub inny sposób kontaktu. Na szczęście jej przyjaciółka pozbyła się natręta.

Geograph

Trauma pozostała

Nastolatka przyznaje, że od czasu gwałtu jej życie się zmieniło. Stała się wystraszona, bezradna. Po prostu boi się ludzi. Policja apeluje do wszystkich, którzy tego dnia znajdowali się na plaży, by skontaktowali się z komendą jeśli posiadają jakiekolwiek informacje o gwałcicielu. Udało im się ustalić, że tego dnia grupa Azjatów przebywała na plaży i zaczepiała wiele innych plażowiczek. Wymieniała też z nimi wiadomości na Snapchacie.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

Jeden komentarz

  1. Ależ głupi artykuł, gwałt w morzu , czemu nie zgłosiła tego policji, czemu przyjaciel nie zatrzymał strasz ego azjiaty, gwałcił ją na pełnym morzu gdy nie miałam gruntu pod nogami no napewno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    Są zdjęcia z wesela Julii Królikowskiej! Aktorka wyglądała przepięknie w sukni ślubnej

    Syn przyłapał Dagmarę Kaźmierską. Zdjęcie szybko trafiło do sieci