w

Julia Królikowska bierze ślub! Mama młodej aktorki wcześniej nie wyrażała zgody

Julia Królikowska bierze ślub! Młoda aktorka chciała wyjść za mąż wcześniej. Jednak jej mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska robiła wszystko, co w jej mocy, aby “tęczowa panienka” przesunęła termin wesela. Córka uległa i swój związek zalegalizowała dopiero dzisiaj. Dlaczego?

Sponsorowane

Tęczowa panienka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i nieżyjący już Paweł Królikowski doczekali się piątki dzieci: Antoniego, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego. Jednak, jak się okazuje, tylko starszą córkę nazywali “tęczową panienką”. Wszystko wyszło na jaw, gdy mama Julki z okazji jej 22. urodzin opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie.

Fotografia przedstawiała parę aktorów sprzed ponad 20 lat i ich maleńką córeczkę. Ostrowska-Królikowska opatrzyła ją słowami z piosenki Agnieszki Osieckiej “Wielka woda”:

“Nasza tęczowa panienka kończy 22 lata. Nie daj mi Ci Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości, Dopóki życie trwa, póki życie trwa…”

Sponsorowane

Od razu pojawiły się pytania od fanów Grażynki z “Klanu”, skąd takie określenie. Ostrowska-Królikowska nie zamierzała niczego ukrywać i wyjaśniła, dlaczego z mężem nazywali córkę “tęczową panienką”.

“Przed porodem Julii po deszczu na niebie ukazały się 2 wielkie tęcze… i nazywaliśmy ją tęczową panienką” – napisała na początku tego roku aktorka.

Czy już wtedy szykowała się do dwóch wesel?

Julia Królikowska bierze ślub

7 sierpnia najstarszy syn Królikowskich poślubił Joannę Opozdę, a dziś (jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom medialnym) sakramentalne “tak” wypowiadała przed ołtarzem siostra Antka. To dzięki oficjalnym zapowiedziom, które pojawiły się na stronie internetowej parafii św. Huberta w Zalesiu Górnym wyszło na jaw, że 22-letnia Julka Królikowska bierze ślub z 33-letnim Jakubem Nowakiem z Warszawy.

Co ciekawe, młoda aktorka, znana głównie z roli Kasi Lubicz w serialu “Klan”, planowała wesele znacznie wcześniej. Jednak, jak donosi “Życie na Gorąco”, z powodu gorących próśb mamy zdecydowała się przełożyć termin ceremonii i przyjęcia. Powodem miały być szybkie oświadczyny i ożenek brata Julki.

“Małgosia ubłagała Julkę, żeby trochę poczekała z zamążpójściem, bo stwierdziła, że dwóch ślubów i dwóch wesel w sierpniu po prostu nie będzie w stanie zorganizować” – ujawniła sąsiadka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, cytowana przez “Życie na Gorąco”.

Julia Królikowska studiuje medycynę na wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a jej ukochany jest maratończykiem. Mężczyzna już miesiąc temu po operacji stopy żartował na Instagramie, że “do wesela się zagoi”. Mamy nadzieję, że udało mu się zatańczyć z żoną.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Nieznane dotąd nagranie z ataku na WTC. Opublikowano je niemal 20 lat później

   Strajk medyków w Warszawie

   Strajk medyków w Warszawie, a Morawiecki zapewnia: rząd proponuje więcej niż chcieli