w

17-latek miał zamordować partnera matki. Teraz wysłał jej wiadomość, która wyciska łzy

Ponad miesiąc temu, 1 sierpnia w Pleszewie w województwie wielkopolskim doszło do tragicznych zdarzeń. 17-letni Krystian wraz z dwójką znajomych miał ze szczególnym okrucieństwem zabić partnera swojej matki, Pawła.

Sponsorowane

Podejrzany o zabójstwo

W niedzielę, 1 sierpnia w godzinach wieczornych policja otrzymała informację, że na terenie ogródków działkowych doszło do morderstwa. Na miejscu funkcjonariusze ujrzeli ciało 43-letniego Pawła. Zadano mu aż 36 ran kłutych za pomocą noża. Ponadto widoczne były ślady duszenia i obrażenia głowy.

W sprawie zatrzymano trzy osoby. 17-letniego Krystiana, 22-letniego mężczyznę oraz 26-letnią kobietę. Ofiara na kilka godzin przed śmiercią miała skrzywdzić swoją partnerkę, Annę – mamę Krystiana. Pobił 40-latkę do tego stopnia, że trafił do szpitala.

View post on imgur.com
Sponsorowane

Tęskni za rodziną

17-latek podejrzany jest o zabójstwo. Czeka aktualnie na dalszy rozwój wydarzeń. Wysłał do rodziny poruszającą wiadomość:

Mamo, kocham cię bardzo. Przepraszam was za każdą łzę, jaką wylaliście. Teraz wiem, że nie umiem bez was żyć. Wiem, że nie ma większego bólu niż utrata najbliższych osób, którymi jesteście dla mnie wy. Muszę codziennie coś napisać, żeby żyć, bo inaczej nie wyrabiam. Nie wiem, jak długo będę mógł do was pisać, bo już kończą mi się łzy. Pomocy. Kocham cię mamo, ciociu, tato. Kocham was kuzyni. Kocham cię babciu – napisał w wiadomości, którą cytuje Super Express

View post on imgur.com

Dramat, który rozegrał się w Pleszewie

Anna i Paweł od ponad roku byli parą. Jednego wieczora 43-latek chciał pójść na wesele swojego bratanka. Ale nie był zaproszony. Upierał się, że mimo wszystko tam pójdzie. Rozkazał partnerce, Annie, aby go zawiozła. Wtedy doszło do awantury, w wyniku której mężczyzna pchnął partnerkę z taką siła, że doznała urazu ręki i nogi. Gdy wróciła do domu, do syna, ten ujrzał ją posiniaczoną i zakrwawioną.

Syn się rozpłakał. Przytulił mnie i powiedział, że wszystko będzie dobrze – wspomina pani Anna

View post on imgur.com
Sponsorowane

W szpitalu okazało się, że ma złamane dwa żebra, wstrząśnienie mózgu, złamania nogi i liczne siniaki. Kobieta na własną rękę wypisała się z placówki medycznej. W czasie przesłuchania przez policję skłamała, mówić, że pobiła ją grupka nieznajomych osób. Później funkcjonariusze znaleźli martwego Pawła.

Zadano mu 36 pchnięć 30-centymetrowym nożem w okolice klatki piersiowej. Zatrzymane zostały łącznie trzy osoby. 17-letni i 22-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta. Są to mieszkańcy Pleszewa – relacjonuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim

View post on imgur.com

Tragiczny finał

W sprawie zabójstwa zatrzymano Krystiana. Nastolatek miał kontaktować się z Danielem C. oraz Matyldą B. Ta dwójka również została aresztowana.

Jak widział krew, to robiły mu się miękkie nogi. Prędzej by uciekł, niż cokolwiek takiego zrobił – twierdzi mama nastolatka

View post on imgur.com

Czekamy na dalszy ciąg tej tragicznej sprawy.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Nie żyje multimilionerka! Policja znalazła ciało w jej własnym domu

   Jaka kara grozi Beacie K. za prowadzenie pod wpływem?! Ekspert zabrał głos