w

Był w drodze na ślub, na który nie dojechał. Tragiczna śmierć 22-latka

Dnia 16 października na drodze między miejscowością Domasłów a miejscowością Miechów w powiecie kępińskim (województwo wielkopolskie) doszło do wypadku. Młody kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo. Niestety, nie udało się go uratować. Według nieoficjalnych informacji był w drodze na ślub swojej siostry…

Sponsorowane

Kierowca wypadł z drogi

W sobotę, 16 października 2021 roku, po godzinie 15:00 doszło do wypadku. Kierowana przez 22-letniego mężczyznę skoda wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Mimo błyskawicznej interwencji świadków zdarzenia, którzy wydobyli kierowcę z samochodu i reanimacji przeprowadzonej przez strażaków z OSP Perzów, młody mężczyzna zmarł. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków. Gdy karetka przyjechała na miejsce zdarzenia, medycy stwierdzili zgon.

Policja Kępno

Jechał na ślub

Sponsorowane

Mężczyzna, który zginął w wyniku dramatycznego wypadku, według nieoficjalnych informacji jechał na ślub siostry. Do takich informacji dotarł portal radiosud.pl, który rozmawiał ze świadkami zdarzenia. Mężczyzna mieszkał w gminie Dziadowa Kłoda w województwie dolnośląskim. Dokładne okoliczności wypadku są nadal wyjaśniane.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Coś wykręca rękę 2-latce, po czym przewraca ją. Tajemnicze wideo obiegło sieć

   Zmarła 2 tygodnie przed ślubem. Po śmierci mąż znalazł w jej telefonie zdjęcie