w

Coś wykręca rękę 2-latce, po czym przewraca ją. Tajemnicze wideo obiegło sieć

Mama 2-letniej dziewczynki udostępniła na TikToku tajemnicze nagranie. Widać na nim, jak jej córeczka w pewnym momencie wymachuje rączką do tyłu i niespodziewanie upada. Kobieta jest pewna, że dziecko nie przewróciło się z własnej winy, lecz zostało przez kogoś pchnięte. Hmm, ale przez kogo, skoro na nagraniu nie widać, by ktoś obok niej stał. Kelsee jest przekonana, że to sprawka ducha.

Sponsorowane
TikTok

Nagranie, które budzi wiele zapytań

Wideo nie jest długie, trwa zaledwie 30 sekund. Jednak trzeba przyznać, że jest dość niepokojące. Obejrzało je prawie pół miliona osób. Trudno jednoznacznie stwierdzić, co takiego się wydarzyło.

Zdarzenie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych, w Baltimore. Zdaje się, że rodzice wraz z 2-latką zatrzymali się na parkingu. Na pierwszym planie widzimy dziewczynkę i prawdopodobnie jej tatę. Oboje krzątają się niedaleko samochodu. Ojciec idzie odłożyć wiaderko, wtedy coś wykręca do tyłu lewą rękę jego córeczki, po czym dziewczynka upada na ziemię. W tym momencie tata odwraca się do córki. Szybko do niej podbiega i podnosi ją, nie wiedząc nawet, co zaszło. W pierwszej chwili musiał pomyśleć, że dziewczynka po prostu się przewróciła.

Sponsorowane

Analiza wideo

Matka dziewczynki kiedy obejrzała nagranie z kamery zaczęła się zastanawiać nad tym, co zaszło. Była pewna, że córeczka nie przewróciła się z własnej winy. Jednak jak to w takim razie wytłumaczyć? Kobieta podejrzewa, że to duch pchnął 2-latkę.

Byliśmy dziś wieczorem na zewnątrz i się wydarzyło to. To była najdziwniejsza rzecz, jaką widziałam. Wygląda, jakby ktoś ją popchnął – mówi Kelsee, mając na myśli ducha

Dziewczynka nie przestawała płakać, nie chciała też stawać na nodze, na którą upadła. Rodzice zabrali ją do szpitala. Prześwietlenie pokazało, że ma złamaną nogę, a dokładniej kość piszczelową i strzałkową.

TikTok

To, co dzieje się na wideo wygląda naprawdę niepokojąco. Pozostaje pytanie, czy rodzice nie spreparowali wideo, czy to, co na nim widzimy faktycznie zaszło. Prawda jest taka, że ile ludzi, tyle opinii. Jednak jeśli ta sytuacja faktycznie miała miejsce, to kto, a może raczej co, pchnęło dziewczynkę?

TikTok

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Tir wyprzedza tira. Nagle tuż przed sobą zauważa jadący czołowo radiowóz

   Był w drodze na ślub, na który nie dojechał. Tragiczna śmierć 22-latka