w

Tragiczny wypadek pod Rypinem. Nie żyje 26-letnia pielęgniarka i jej starszy kolega

Tragiczny wypadek pod Rypinem w województwie kujawsko-pomorskim. 31-letni kierowca audi popełnił fatalny błąd, który kosztował życie nie tylko jego, ale i młodą kobietę jadącą seatem w przeciwnym kierunku. Jak się później okazało, jego koleżankę, która wkrótce miała wziąć ślub.

Sponsorowane

Tragiczny wypadek pod Rypinem

W środę tj. 19 maja około godz. 6:30 doszło do tragicznego zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 563. W miejscowości Kotowy pod Rypinem (woj. kujawsko-pomorskie) czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Ogromna siła spowodowała, że pojazdy z impetem wpadły do rowu, a kierowcy nie mieli szans na przeżycie.

Jak poinformowała asp. szt. Dorota Rupińska, oficer prasowy KPP w Rypinie:

W wyniku tego zdarzenia oboje zginęli na miejscu. Byli to mieszkańcy powiatu rypińskiego.

Sponsorowane

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31-letni kierowca Audi A6 doprowadził do zderzenia z Seatem Toledo, którym kierowała 26-letnia kobieta. Mężczyzna prawdopodobnie nie upewnił się, czy może bezpiecznie wyprzedzać inne pojazdy i podczas zjazdu na przeciwległy pas ruchu czołowo zderzył się z seatem.

Na podstawie wykonanych na miejscu czynności policjanci wstępnie ustalili, że 31-letni kierowca audi nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym seatem toledo kierowanym przez 26-letnią kobietę

– tłumaczy Rupińska.

Czynności na miejscu tragicznego wypadku podjęli policjanci pionu kryminalnego pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Rypinie. Funkcjonariusze będą pracować nad ustaleniem okoliczności zdarzenia i odtworzeniem jego przebiegu. Zwracają się też o pomoc do ewentualnych świadków tej tragedii.

Ofiary wypadku się znały!

W wyniku zderzenia samochodów pod Rypinem śmierć na miejscu poniosły dwie osoby – mężczyzna, który wykonywał nieostrożny manewr wyprzedzania i kobieta, która prawidłowo jechała z naprzeciwka.

Jak udało się ustalić dziennikarzom Super Expressu, kierująca seatem to 26-letnia Karolina M., pielęgniarka, która tego feralnego dnia jechała do pracy w rypińskim szpitalu, a w sobotę miała brać ślub. Z kolei kierowca audi był jej kolegą, który wracał wtedy do domu. 31-letni Tomasz K. zostawił żonę i osierocił trójkę małych dzieci.

To wszystko przez tę drogę. Ona jest fatalna. Już dawno powinni zdjąć ten pofałdowany asfalt i położyć nowy

Sponsorowane

– powiedział dziennikarzom Super Expressu jeden z mieszkańców Okalewa koło Rypina w woj. kujawsko-pomorskim.

Jakiś czas temu doszło do innego koszmarnego wypadku. Zginęła wtedy 24-letnia matka i jej miesięczne dziecko.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Prawdziwa rewolucja w 500+! Niektórzy mogą mieć problem z otrzymaniem zasiłku

   25-latka okładała pięściami koleżankę i skakała jej po głowie. Nikt nie reagował