w

Auto wyprzedziło ciągnik i wjechało w pole. Rolnik wybiegł… masakryczny widok

Straż Pożarna

Potworna tragedia Kamień pod Łukowem. Uczestnikiem śmiertelnego zdarzenia był pojazd osobowy i rolniczy. Dla 40-letniej pani Anny spod Łukowa w województwie lubelskim, która prowadziła samochód, to zdarzenie zakończyło się tragicznie. Kobieta jadąc wiejską drogą wymijała zgrabiarkę do siana. Urządzenie zahaczyło o jej pojazd, a jeden z metalowych prętów wdarł się do kabiny, zabijając ją. Kto zawinił?

Sponsorowane
Straż Pożarna

Tragedia Kamień pod Łukowem

Uczestniczką śmiertelnego wypadku była pani Ania, która prowadziła dobrze prosperującą firmę cateringową. Kobieta gotowała obiady i rozwoziła je do klientów. Tego feralnego dnia prawdopodobnie było podobnie. Jechała okoliczną drogę, przez miejscowość Kamień w gminie Wola Mysłowska. Na wąskiej drodze przed sobą spostrzegła zbliżający się ciągnik rolniczy. Do maszyny przyczepiona była zgrabiarka do siana. Rolnik prowadzący pojazd chciał ustąpić.

Traktorzysta, widząc zbliżające się auto, postanowił umożliwić mu przejazd i częściowo zjechał na pobocze — relacjonują policjanci.

Sponsorowane

Straż Pożarna

W momencie, gdy pojazdy minęły się, rolnik po upływie chwili zorientował się, że coś jest nie tak. Spojrzał wówczas w lusterko i zauważył, że auto jadące za nim zjechało i zatrzymało się w polu. Mężczyzna natychmiast zareagował. Pobiegł sprawdzić, co się stało. Widok był masakryczny. Pani Ania nie żyła. Jeden z prętów zgrabiarki przebił przednią szybę samochodu kobiety, dostając się do kabiny i zabijając 40-latkę. Policja przypuszcza, że w chwili, gdy samochód wyprzedzał ciągnik, urządzenie otworzyło się i zahaczyło o Citroëna.

Straż Pożarna

Maszyna została zabezpieczona do badań. Teraz biegli będą musieli ustalić, co było przyczyną zdarzenia. Na razie nikt nie usłyszał zarzutów w tej sprawie – powiedziała Agnieszka Kępka, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Straż Pożarna

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Rodzice opuścili wynajmowany dom. W środku, w łóżeczku zwłoki 2-letniego dziecka

   Gwiazda “You Can Dance” umierała w strasznych okolicznościach. Musiała potwornie cierpieć