w

Rodzice opuścili wynajmowany dom. W środku, w łóżeczku zwłoki 2-letniego dziecka

Facebook

Szabda pod Brodnicą: zwłoki dziecka. Ekipa remontowa natknęła się masakryczne znalezisko. Akurat rozpoczynali prace remontowe w domu jednorodzinnym w miejscowości Szabda w województwie kujawsko-pomorskim. Wewnątrz budynku, w łóżeczku znajdowało się małe ciałko. Dziecko miała około 2 lat. Zwłoki były już w stanie rozkładu.

Sponsorowane

Szabda pod Brodnicą: zwłoki dziecka

Jak doszło do tego przerażającego odkrycia? Otóż 23 czerwca, w miniony czwartek, ekipa remontowa była umówiona z właścicielką w jednym z domów przy drodze na Belfort. Po południu mieli rozpocząć prace remontowe. Nie spodziewali się, że wewnątrz zastaną tak przerażający widok. W jednym z pokoi stało dziecięce łóżeczko, a w nim zwłoki maluszka. Dziecko miało około 2 lat. Nie było wątpliwość, że ciało znajduje się już w znacznym stanie rozkładu. Tę informację potwierdził asp. szt. Agnieszka Łukaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy.

Facebook

To nie było jedyne dziecko pary…

Sponsorowane

Serwis rmf24 podaje, że dom był wcześniej wynajmowany małżeństwu. W żaden sposób nie wzbudzali podejrzeń. Po ich wyprowadzce właścicielka postanowiła przeprowadzić remont. To właśnie ekipa remontowała wezwała na miejsce zdarzenia policję i straż pożarną.

Funkcjonariusze rozpoczęli natychmiast poszukiwania małżonków. Sprawę przejęła prokuratura. Okazuje się, że mężczyzna i kobieta, którzy wynajmowali dom, mieli w sumie piątkę dzieci.

Trwają czynności. Na miejscu pracują policjanci, pracuje prokurator – powiedziała w rozmowie z serwisem Fakt, asp. szt. Łukaszewska.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

Jeden komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Katastrofa śmigłowca z turystami na pokładzie. “Widziałem uwięzionego we wraku mężczyznę”

   Auto wyprzedziło ciągnik i wjechało w pole. Rolnik wybiegł… masakryczny widok