w

Gwiazda “You Can Dance” umierała w strasznych okolicznościach. Musiała potwornie cierpieć

Znana jest przyczyna śmierci Natalii Madejczyk. 36-latka znana wszystkim z programu “You Can Dance” zmarła 21 czerwca bieżącego roku. W mediach rozpisywano się, że kobieta uległa poważnym poparzeniem, które objęło aż 60% jej ciała. Była w stanie krytycznym. Wiadomo już nieco więcej, na temat tego tragicznego zdarzenia.

Sponsorowane

Kim była Natalia Madejczyk

36-latka uczestniczyła w pierwszej edycji kultowego programu “You Can Dance”. Odpowiadała również za choreografię w 3., 4., 8., a także 9. edycji programu. Swoją karierę wiązała z Teatrem Muzycznym w Gdyni oraz z Bałtyckim Teatrem Tańca. Poza tym zajmowała się również sędziowanie, na licznych zawodach i turniejach tanecznych.

Przyczyna śmierci Natalii Madejczyk

Zaledwie kilka dni temu, 20 czerwca na Facebooku powstała specjalna grupa wsparcia, na której wymieniano się informacjami na temat stanu Natalii. Pisano tam, że 36-latka ma poparzone 60% ciała i są to niestety głównie poparzenia trzeciego stopnia. Lekarze oceniali jej stan jako krytyczny.

Sponsorowane
Facebook

Co się stało? Dziennikarzom Super Expressu udało się ustalić nieco więcej szczegółów. 36-latka feralnego dnia przygotowywała jedzenie w kuchni. Była akurat na wyjeździe ze znajomymi. Prawdopodobnie ubranie tancerki zajęło się ogniem od kuchenki. Na grupie na Facebooku pisano, że kuchnia, w której doszło do tragedii była dość ciasna i nieustawna. Madejczyk trafiła do jednego ze śląskich szpitali. Zmarła następnego dnia, o godzinie 13:30.

Wyjechała na długi weekend ze znajomymi, poza województwo. Stała przy kuchence i nagle zajęła się ogniem. Wybiegła z kuchni, prawdopodobnie zajął się też pokój – cytuje słowa informatora Super Express.

Utalentowaną tancerkę żegnają bliscy

Śmierć Natalii szybko obiegła media. 36-latkę publicznie pożegnał zrozpaczony Michał Piróg, Kinga Rusin, a także rodzina i przyjaciele, których łączyła ta sama pasja – taniec. Słowa ojca młodej kobiety poruszają do głębi:

Spotkam cię córeczko moja kochana, czekaj tam na mnie – napisał ojciec Natalii Madejczyk.

Instagram

To ogromna strata zarówno dla bliskich, jak i dla świata tańca. Natalia należała do naprawdę utalentowanych osób. Odeszła zdecydowanie za wcześnie…

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Auto wyprzedziło ciągnik i wjechało w pole. Rolnik wybiegł… masakryczny widok

   Szabda: zatrzymany ojciec dziecka, którego gnijące zwłoki znaleziono w łóżeczku