w

Pogrzeb Kamilka z Częstochowy. Rodzina już podała termin ostatniego pożegnania

Pogrzeb Kamila z Częstochowy już w najbliższy weekend. Ostatnie pożegnanie skatowanego i poparzonego chłopca odbędzie się w sobotę 13 maja, na cmentarzu Kule w Częstochowie. Informacje na ten temat przekazał Piotr Kucharczyk, który jest założycielem specjalnej grupy – “Przyjaciele Kamilka z Częstochowy”. W dniu dzisiejszym, tj. w poniedziałek 8 maja rodzina zdecydowała o tym, gdzie i w jakim terminie pochowa 8-latka.

Sponsorowane

Nie żyje 8-letni Kamil z Częstochowy

Kamil zmarł w dniu dzisiejszym, o godzinie 6:00 rano. Niestety, ale choroba oparzeniowa postępowała, do tego doszła ostra niewydolność oddechowa oraz ciężkie zakażenie całego organizmu. Od miesiąca chłopiec utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej. Nie czuł bólu. Z Kamilkiem nie wszyscy zdążyli się niestety pożegnać…

Piotr Kucharczyk od samego początku był zaangażowany w pomoc rodzinie. Historia 8-latka bardzo nim wstrząsnęła. Pragnął za wszelką cenę sprawić, aby los tego dziecka się odwrócił. Mężczyzna chce sfinansować pogrzeb Kamila. Jakiś czas temu Piotr przywiózł do szpitala w Katowicach, w którym leżał 8-latek medalik z wizerunkiem świętej Rity. Medalik był przy chłopcu aż do czasu ostatniego tchnienia.

Postaram się, by pożegnanie było godnym hołdem dla Kamilka. Chcemy Kamilkowi oddać hołd i uczcić jego pamięć. By żadne inne dziecko w Polsce nie doznało już takich krzywd. Byliśmy myślami, uczuciami, sercem i modlitwą przez cały czas przy Kamilku.

Sponsorowane

Pogrzeb Kamila

Mężczyzna cały czas na bieżąco informował w mediach społecznościowych o stanie poparzonego i skatowanego przez ojczyma dziecka. Modlił się za niego i wierzył, że uda mu się wrócić do zdrowia. “Dzisiaj Kamilek od nas odszedł, ale zostanie w naszej pamięci. To był nasz chłopiec, traktowaliśmy go jak nasze dziecko”. Członkowie grupy pragną uczcić pamięć o Kamilu. W tym celu proszą wszystkich chętnych, o przyniesienie na uroczystości pogrzebowe pluszowych misi, a także białych i niebieskich balonów. Na cmentarzu z pewnością zbierze się wiele osób, bowiem losem chłopca żyła i nadal żyje cała Polska.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Nowe ważne informacje po śmierci 8-letniego Kamilka z Częstochowy

   Matka skatowanego Kamila napisała list do sądu. Chodzi o 8-latka