w

Podejrzany w sprawie Iwony Wieczorek może trafić do aresztu. Jest przełom

Paweł P. to podejrzany w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Mężczyzna miał bawić się z 19-latką tej feralnej nocy. Został zatrzymany przez policję w połowie grudnia 2022 roku i usłyszał zarzuty. Dziennikarz śledczy informuje, że Paweł P. miał nie wpłacić poręczenia wyznaczonego przez sąd i w związku z ty, grozi mu areszt.

Sponsorowane

Kim jest Paweł P.?

Mężczyzna był przyjacielem zaginionej Iwony Wieczorek. W ubiegłym roku policja często pukała do drzwi jego domu. Początkowo uznawany był za świadka, jednak z czasem się to zmieniło. W połowie grudnia ubiegłego roku aresztowano go. Postawiono wówczas zarzut utrudniania śledztwa, usuwania dowodów, a także posiadania narkotyków (prawdopodobnie mowa o niewielkiej ilości marihuany).

Twitter

Mimo że od zaginięcia 19-latki minęło ponad 12 lat, wciąż nie wiadomo, co stało się z Iwoną. W pewnym momencie ślad po dziewczynie się zaciera. Aktualnie policja w związku ze sprawą przeszukuje Zatokę Sztuki w Gdańsku oraz przygląda się okolicznością śmierci Patryka Kalskiego.

Sponsorowane

Podejrzany w sprawie Iwony Wieczorek – Paweł P.

Dawid Burzacki, dziennikarz z Dziennika Sledczego informuje, że za Pawła P. nie zostały wpłacone pieniądze, które sąd wyznaczył jako poręczenie majątkowe – kaucję. Zatrzymany miał bowiem wpłacić kwotę 50 tys. zł, aby uniknąć pobytu w areszcie.

Screen TVN24

Adwokat Pawła P., mecenas Krzysztof Woliński przekazał, że „kaucja nie została wpłacona, ponieważ w całości zaskarżył postanowienie prokuratury w przedmiocie stosowania środków zapobiegawczych” .

Adwokat nie zgadza się z decyzją Prokuratora, twierdząc, że w jego ocenie zebrany materiał dowodowy nie uprawdopodabnia popełnienia przestępstwa przez jego mocodawcę. W związku z powyższym złożył zażalenie na decyzję Prokuratora. Teraz o wadze materiału dowodowego i sposobie zabezpieczenia postępowania zdecyduje krakowski Sąd. Mecenas Krzysztof Woliński, nie zna jeszcze terminu rozpoznania zażalenia – podaje Dziennik Śledczy.

Twitter

W dzienniku pojawiło się nawet dalsze wyjaśnienie. Otóż brak wpłacenia kaucji ma być ściśle powiązany z problemami finansowymi podejrzanego i jego partnerki. Para ma mieć dług rzędu nawet 300 tys. zł. Niewpłacenie kaucji może teoretycznie skończyć się tymczasowym aresztem.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

20 komentarze

 1. ile jeszcze bedzie wałowany ten temat,klub nie miał opini i wiadomo co tam sie działo ,nie letnie dzieci i uciechy do rozpusty całe noce,kto jest winien własciciele tego (rykowiska )

 2. https://t.me/+Ud2hc_N-6qVlYzI0
  ** Czy wiesz, że możesz wydobywać Bitcoin / Ethereum / BNB za pomocą * * mojego oprogramowania przeciwwydobywczego s9 przy użyciu dowolnego portfela bitcoin?
  Jesteśmy legalnymi zarabiającymi bitcoinami co roku
  12 godzin, możemy pomóc Ci zarobić 2500 $ przy początkowej transakcji 200 $ dziennie, łatwo wypłacić pieniądze i uzyskać cały zysk w ciągu 24 godzin.
  WIĘCEJ INFORMACJI I REJESTRACJA.
  👇👇👇👇✍️👇👇👇https://t.me/Skyejeff?text=Hello%2C%2C%20I%20am%20interesado
  https://t.me/+Ud2hc_N-6qVlYzI0
  👇👇👇👇👇✍
  PLAN INWESTYCYJNY FIRMY:
  Zainwestuj 200 $, zyskaj 2500 $
  Zainwestuj 300 $, zyskaj 3500 $
  Zainwestuj 400 $, zyskaj 4500 $
  Zainwestuj 500 $, zyskaj 5500 $
  Zainwestuj 600 $, zyskaj 6600 $
  Zainwestuj 700 $, zyskaj 7700 $
  Zainwestuj 800 $, zyskaj 8800 $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Sponsorowane

  Dopiero po latach zgłosiła się na policję. Widziała Iwonę Wieczorek jako ostatnia