w

Piekło 7-miesięcznej dziewczynki. 26-latek wyrządził jej krzywdę pod nieobecność matki

Pleszew w województwie wielkopolskim, to właśnie tutaj konkubent miał wykorzystać seksualnie 7-miesięczne niemowlę. Zrobił to w momencie, kiedy matka dziecka wyszła z domu i zostawiła maleństwo pod jego opieką. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły.

Sponsorowane

Pleszew 26 latek miał wykorzystać niemowlę

Z informacji przekazanych przez Prokuraturę Rejonową w Pleszewie wynika, że do zdarzenia doszło na początku marca tego roku. Matka 7-miesięcznej dziewczynki powiadomiła policję, że jej partner miał dopuścić się skrzywdzenia jej córeczki. Powiedziała, że na udach dziecka widoczne są siniaki. Wyjaśniła również, że wcześniej zostawiła niemowlę pod opieką chłopaka, a sama poszła do pracy. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie. Z kolei sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 26-latka na trzy miesiące.

Dziewczynka została zbadana przez biegłego lekarza. Zgodnie z jego opinią konkubentowi matki zarzucono dopuszczenie się przestępstwa na tle seksualnym wobec małoletniej poniżej 15 roku życia.

Opinia uzupełniająca biegłego lekarza

Sponsorowane

Prokuratorem prowadzącym sprawę jest Marcin Urbaniak z Prokuratury Rejonowej w Pleszewie. Zapowiedział on już, że zamierza wystąpić 1 czerwca o przedłużenie aresztu wobec podejrzanego 26-latka o kolejne trzy miesiące. Zgodnie z opinią biegłego lekarza dziewczynka miała być przez niego molestowana.

Nadeszła uzupełniająca opinia biegłego lekarza medycyny sądowej, który dysponując dokumentacją medyczną i fotograficzną pokrzywdzonej dziewczynki, podtrzymał swoją opinię i stwierdził, że najbardziej prawdopodobną przyczyną tych urazów jest właśnie inna czynność seksualna.

Na ten moment oczekiwana jest również kompleksowa opinia psychiatryczno-psychologiczno-seksualna, dotycząca występowania o podejrzanego skłonności pedofilskich. 26-latek nie przyznaje się do winy. Grozi mu kara od trzech lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie głośno jest o sprawie 8-letniego Kamilka, który zmarł w wyniku skatowania przez ojczyma. 3-miesięczna Julka z Gołdap cierpiała podobnie do chłopca. Z kolei 9-miesięczny chłopiec z Tomaszowa Mazowieckiego był ofiarą przemocy domowej. Całe szczęście ktoś zareagował za wczasu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Matka Kamilka z Częstochowy jest w kolejnej ciąży? Wyjdzie z wiezienia?

   Zwłoki noworodka w pralce. W mieszkaniu znaleziono też ciało młodej matki