w

Zwłoki noworodka w pralce. W mieszkaniu znaleziono też ciało młodej matki

Gdańsk, to właśnie tu w jednym z mieszkań znaleziono ciało matki i małego dziecka. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tego makabrycznego zajścia.

Sponsorowane

Gdańsk znaleziono ciało matki i dziecka

We wtorek (16 maja) w jednym z mieszkań na terenie Gdańska znaleziono ciało młodej kobiety. Zwłoki znalazł jej życiowy partner — przekazała w rozmowie z serwisem Fakt prok. Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Mężczyzna wezwał na miejsce policję. Funkcjonariusze po przyjeździe przeszukali mieszkanie. Wówczas znaleźli ciało noworodka. Zwłoki chłopca według nieoficjalnych doniesień znajdowały się w pralce. Prokuratura zleciła wykonanie sekcji zwłok zarówno kobiety, jak i maleństwa. Wyniki mają pojawić się jutro. Na ten moment policja nie chce udostępniać więcej informacji.

Twitter
Sponsorowane

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli znalazłeś się w kryzysowej sytuacji pamiętaj, że istnieją miejsca, do których możesz zgłosić się po pomoc. Mowa np. o Ośrodkach Interwencji Kryzysowej nazywanych w skrócie OIK. Znajdują się w każdym większym mieście. Można tam otrzymać pomoc materialną, psychologiczną, a nawet prawną. Co najważniejsze, ośrodki czynne są całą dobę, a pomoc jest bezpłatna, nie trzeba posiadać ubezpieczenia.

Natomiast jeżeli dręczą Cię złe myśli zawsze możesz zgłosić się do szpitala psychiatrycznego. Działają również telefony zaufania. Bezpłatny przeznaczony dla młodzieży czynny jest całą dobę – 116 111. Z kolej dla dorosłych dostępny jest w godzinach 14-22 pod numerem 116 123.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Piekło 7-miesięcznej dziewczynki. 26-latek wyrządził jej krzywdę pod nieobecność matki

   Pukają do drzwi i pojadą się za ankieterów. Pod żadnym pozorem ich nie wpuszczaj