w

Ostatnia wiadomość zabitej 22-latki. Przed śmiercią wysłała ją do swojej mamy

Instagram

W Parku Narodowym Grand Teton w stanie Wyoming w USA znaleziono ciało. Choć media podały, że jest to zaginiona 22- letnia blogerka — Gabby Petito. FBI podczas konferencji podało, że nadal trwają czynności związane z identyfikacją ofiary.

Sponsorowane

Żałoba w Internecie – czy zmarła osoba to Gabby?

Niespodziewana śmierć sławnej youtuberki Gabby Petito spowodowała wielkie poruszenie wśród internautów na całym świecie. Yoytuberki i youtuberzy nazywani też w sieci influencerami są podziwiani przez dzieci i nastolatków z całego świata, więc informacja o śmierci jednej z idolek, wywołała lawinę komentarzy. Wszyscy zastanawiają się, co było przyczyną śmierci młodej kobiety. Dlatego każde, nawet najmniejsze doniesienie prasowe jest przez followersów śledzone z najwyższą uwagą.

Instagram

Co stało się podczas podróży?

Sponsorowane

Podróżnicy Gabby Petito i jej partner 23-letni Brian Laundrie wyruszyli furgonetką na zachodnie wybrzeże. Celem podróży były parki narodowe. Blogerka pieczołowicie relacjonowała każdy dzień wyprawy, wrzucając posty na swoje media społecznościowe. Ostatni wpis zamieściła 25 sierpnia i od tego czasu wszelki słuch o niej zaginął. Jej partner, Brian Laundrie, wrócił do domu na Florydę sam, 1 września. Narzeczony nie chciał rozmawiać z policją, wynajął adwokata i odmówił udzielania wszelkich komentarzy. Po tym wszystkim ponownie wyjechał.

Instagram

Policja poinformowała, że 27 sierpnia mama Gabby, Nicole Schmidt, otrzymała dziwnego SMS-a z telefonu córki. Bardzo ją zaniepokoił:

Czy możesz pomóc Stanowi? Ciągle dostaję od niego nagrania na pocztę głosową i wiadomości o nieodebranych połączeniach – miała napisać 22-latka.

Ta wiadomość stanowiła ostatnią próbę kontakty dziewczyny z rodzicami. Matka wyznała, że Stan, o którym mowa w smsie to dziadek Gabby. Zwykle nie odnosiła się do niego po imieniu. Po 27 sierpnia telefon youtuberki nie był już używany.

Instagram

Zaniepokojone rodziny złożyły zawiadomienie o zaginięciu podróżników

Rodzina Gabby Petito złożyła zawiadomienie o jej zaginięciu 11 września. Para wybrała się w tak długą podróż już nie pierwszy raz. Ta dwójka znała się od dziecka i jak twierdzą przyjaciele i znajomi łączyło ich prawdziwe uczucie i wspólne pasje. Wszystko wskazuje jednak, że nie była to podróż marzeń, a w jej tle rozegrał się prawdziwy dramat. W mediach pojawiają się doniesienia, jakoby pomiędzy parą dochodziło do poważnych spięć, a nawet bójek! Podczas jednej z interwencji policji, Gabby miała mieć na ciele ślady fizycznej przemocy. Jednak nie zdecydowała się na złożenie zawiadomienia.

Sponsorowane
Instagram

Bezsprzecznie podczas wyprawy doszło do morderstwa. Jednak Ameryka jest podzielona w kwestii tego, czy za pozbawieniem życia 22 latki stoi jej chłopak? Czy może jest ona ofiarą, nieznanych nam jeszcze przestępców?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Co z dziećmi, których nie zaszczepimy na COVID-19? Lekarz nie pozostawia złudzeń

   Rosja planuje atak nuklearny na Polskę? Odbyły się już ćwiczenia!