w

Nie żyje żona 27-letniego piłkarza. Modelka zapłaciła życiem za szybką jazdę

Właśnie dobiegła nas smutna wiadomość o śmierci 27-letniej żony ukraińskiego piłkarza. Victoria Danczenko zginęła tragicznie w wypadku samochodowym. Była modelka zmarła na miejscu zdarzenia.

Sponsorowane
Instagram

Śmierć żony piłkarza

Do wypadku doszło na autostradzie, w pobliżu Odessy. Ukraińska WAG pożyczyła Mercedesa od partnera i w wyniku zderzenia się z innym pojazdem zginęła. Auto, które prowadziła, zatrzymało się na barierkach. Uległo mocnemu zniszczeniu. By móc wyciągnąć ciało Victorii, na miejscu pojawiła się straż pożarna. Trzeba było za pomocą odpowiedniego sprzętu rozciąć Mercedesa.

Kierowca Mercedesa zmarł na miejscu, nie miała szans na przeżycie – napisano w komunikacie w lokalnych mediach.

Sponsorowane

Instagram

Oleg Danczenko, który jest mężem nieżyjącej kobiety przebywa aktualnie na wypożyczeniu z AEK Ateny do Zoria Ługańsk. Wcześniej grał dla Rubinu Kazań, Anzhi Machaczkała i Szachtarze Donieck.

Piłkarz póki co nie skomentował publicznie śmierci żony. Jednak w mediach posypały się komentarze fanów, pełne współczucia.

Instagram

Para wzięła ślub w 2020 roku

Byli małżeństwem od niespełna dwóch lat. Natomiast parą od 2017 roku. Victoria Danczenko ukończyła psychologię na Narodowym Uniwersytecie Handlu i Ekonomii w Kijowie. Była znana w mediach społecznościowych z publikacji filmików, na których chwali się szybką jazdą. Kobieta niejednokrotnie przekraczała dozwolone prędkości i łamała przepisy drogowe. Tym razem zapłaciła za to najwyższą cenę…

Sponsorowane
Instagram

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

17 komentarze