w

Mężczyzna z najdłuższym penisem świata bohaterem bajki dla dzieci w wieku 4-8 lat

Krytycy potępiają duńską telewizję publiczną DR za emisję serialu animowanego dla dzieci pt. John Dillermand. Serial opowiada o mężczyźnie, który nie potrafi kontrolować swojego gigantycznego penisa.

Sponsorowane

Duński odpowiednik TVP (DR) wyemitował w zeszły weekend pierwszy odcinek nowego serialu animowanego przeznaczonego dla dzieci w wieku 4-8 lat. Opowiada o mężczyźnie z najdłuższym na świecie penisem, który pokonuje trudy i codzienne wyzwania swoimi rekordowymi genitaliami. W czołówce kreskówki penis Johna kradnie sąsiadowi sekator, walczy z lwem oraz wplątuje się w sieć balonów.

Nic dziwnego, że serial wywołał dyskusję na temat tego, co powinna, a czego nie powinna zawierać dobra telewizja dla dzieci. Oburzeni rodzice określili serial jako “pornograficzny” a twórców oskarżyli o promowanie pedofilii.

Szef telewizji DR, Morten Skov Hansen, twierdzi, że przed emisją serialu jego koncepcja była konsultowana zarówno z psychologami jak i Sex & Samfund (duńską organizacją zajmującą się wychowaniem seksualnym). Hansen dodał także, że mimo negatywnej krytyki otrzymują też bardzo dużo pozytywnych komentarzy od rodziców, ponieważ “wykorzystali film do rozmów ze swoimi dziećmi o ciele”.

Erla Heinesen Højsted, psycholog kliniczny, która pracuje z rodzinami i dziećmi, powiedziała, że ​​uważa, że ​​przeciwnicy serialu mogą niewłaściwie reagować. 

Sponsorowane

John Dillermand rozmawia z dziećmi i dzieli się swoim sposobem myślenia, a dzieci uważają genitalia za zabawne.

– powiedziała Højsted

Duński nadawca publiczny słynie z przekraczania granic – zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Obecnie pracują nad kolejnym projektem o nazwie Onkel Reje. Jest to postać, która przeklina, pali fajkę i unika kąpieli.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Znaleziono martwego noworodka! Sekcja zwłok dziecka zmiażdżyła argumenty matki

   Bunt przedsiębiorców. Otwierają lokale mimo zakazów aby przeżyć