w

Marcin Najman pojawi się na pogrzebie Kamila. Zdradził, co położy na grobie

Marcin Najman pojawi się na pogrzebie Kamila. Ostatnie pożegnanie skatowanego przez ojczyma chłopca odbędzie się w dniu dzisiejszym, o godzinie 13:00. Msza święta zostanie odprawiona w kościele na cmentarzu Kule w Częstochowie. Spodziewane są tłumy. Sprawą 8-latka żyła bowiem cała Polska. Wszyscy do ostatniej chwili modlili się o cud.

Sponsorowane

Śmierć Kamila z Częstochowy

Kamil zmarł 8 maja o godzinie 6 rano w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Lekarze przez 35 dni walczyli o jego zdrowie i życie. Niestety, obrażenia zadane przez ojczyma okazały się być zbyt poważne. Doszło bowiem do niewydolności wielonarządowej, choroby oparzeniowej i zakażenia całego organizmu. Chłopiec odkąd tylko znalazł się w placówce został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Wszystko po to, aby nie czuł bólu, który musiał znosić przez pięć dni, zanim biologiczny ojciec interweniował w jego sprawie. Losem dziecka nie przejęła się jego własna matka, ani ciotka i wujek, którzy mieszkali pod tym samym dachem.

Marcin Najman na pogrzebie Kamila

Znany polski pięściarz i bokser, Marcin Najman poinformował, że zamierza pojawić się na ostatnim pożegnaniu Kamilka. Najbliżsi chłopca zaapelowali do wszystkich osób wybierających się na pogrzeb, aby przynieśli kolorowe balony wypełnione helem oraz misie, które 8-latek kochał. Pluszaki spoczną na grobie dziecka, z kolei baloniki zostaną wypuszczone do nieba. Na apel zareagował sam Najman, który na uroczystość wybiera się z białym misiem.

Sponsorowane

Dramat Kamilka jest tak ogromny, że nie da się opisać słowami. Bestialstwo tego ojczyma, ale też wszystkich ludzi, którzy wiedzieli o cierpieniu dziecka i nie poinformowali o tym odpowiednich służb, to jest coś niewytłumaczalnego. Dla mnie wszyscy, którzy o tym wiedzieli, powinni dostać dożywocie. Chciałbym, aby jak najgłośniej było dziś o tej sprawie, bo takich dzieci jak Kamilek może być w naszym kraju więcej. Apeluję, by wszyscy, którzy wiedzą, że jakiemukolwiek dziecku dzieje się krzywda w waszym otoczeniu, informowali o tym. Nikt nie ma prawa krzywdzić dzieci! – przekazał mężczyzna.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Kat Kamila ma brata bliźniaka. Matka 8-latka utrzymywała z nim intymne relacje

   Tak wyglądało ostatnie pożegnanie skatowanego Kamilka. Tłumy prze kaplicą