w

Mocne i dosadne słowa “klawisza” o kacie Kamilka. Wideo wywołało poruszenie

Klawisz ponownie zabrał głos i wypowiedział się o Kamilu. 8-latek zmarł po miesiącu walki. Niestety, obrażenia zadane mu przez ojczyma okazały się zbyt rozległe. Mimo starań lekarzy chłopiec zmarł 8 maja w szpitalu. Krótkie życie tego dziecka naznaczone było masą cierpienia. “Takich spraw w Polsce było tysiące” — informuje autor profilu “Służba Więzienna Okiem Klawisza”. Mężczyzna zamieścił na Facebooku mocne nagranie.

Sponsorowane

Nie żyje Kamil z Częstochowy

Wszyscy spodziewaliśmy się, że może do tego dojść, ale mimo to wierzyliśmy, że chłopiec wyzdrowieje. Niestety, nie było mu to dane. 8-latek był ofiarą przemocy domowej. Jego katem okazał się mąż matki, 27-letni ojczym, Dawid B. Zgotował mu prawdziwe piekło na ziemi. Nie sposób opisać bólu i cierpienia, które musiał znosić chłopiec. Teraz z pewnością jest w lepszym miejscu. W najbliższą sobotę, 13 maja odbędzie się pogrzeb Kamilka. Spocznie on na cmentarzu Kule w Częstochowie. Rodzina ma tylko jedną prośbę do osób chcących wziąć udział w uroczystości i bardzo proszą o jej uszanowanie.

Jeśli chodzi o ojczyma dziecka, przebywa on w areszcie, podobnie jak matka. Dawid B. usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, która ma zostać zmieniony na zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Przyznał się do winy. Z kolei Magdalena B. usłyszała zarzut pomocnictwa, oraz nie udzielenia pomocy synowi.

Klawisz o Kamilu

Sponsorowane

Kilka dni temu na Facebooku “Służba Więzienna Okiem Klawisza” pojawił się dość krótki, ale wymowny post, w sprawie Kamilka. Wywołał on lawinę komentarzy.

Chłopczyku… Nie usłyszysz tego ale wiedz, że przypilnujemy go by nikomu krzywdy już nie zrobił..
Śpij spokojnie.
Rest in peace. ❤️

Z kolei teraz pojawiło się mocne nagranie autora. Przypomina on w nim o ważnej kwestii. Otóż podobnych przypadków jak historia Kamila były już tysiące. Nie trzeba daleko patrzeć, wystarczy historia Danylo ze Stalowej Woli. System zawodzi, skoro cały czas mamy do czynienia z taki bestialstwem wobec bezbronnych dzieci.

Funkcjonariusz przez wiele lat będzie musiał tę mordę oglądać codziennie. Będzie musiał patrzeć temu… już nie chcę używać pewnych słów, prawie człowiekowi, w oczy, ale będzie musiał zagryźć zęby.

Mimo to, że w jego głowie będzie się po prostu rodziła chęć zrobienia krzywdy temu oprawcy. Ale on nic nie będzie mógł zrobić. On będzie musiał patrzeć na tego palanta przez wiele, wiele lat. I będzie to musiał znosić w swojej głowie.

Kilka słów prawdy.Dla mniej wtajemniczonych..Pozdrawiam 🦎🦎🦎🦎

Posted by Służba Więzienna Okiem Klawisza on Thursday, May 11, 2023

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

Jeden komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Młodszy braciszek Kamila też był katowany? “Fabianek płacze, prosi mnie…”

   Kat Kamila ma brata bliźniaka. Matka 8-latka utrzymywała z nim intymne relacje