w

Kat Kamila ma brata bliźniaka. Matka 8-latka utrzymywała z nim intymne relacje

O 8-latku z Częstochowy usłyszała cała Polska. Chłopiec zmarł w szpitalu 8 maja, po ponad miesięcznym leczeniu. Niestety, obrażenia zadane przez ojczyma okazały się być zbyt rozległe. Wyniki sekcji zwłok wprost przerażają. Dziecko zostało dosłownie skatowane… Po śmierci 8-latka na jaw wychodzą kolejne informacje. Jak chociażby ta, że matka Kamila, Magdalena B. sypiała z bratem bliźniakiem kata swojego synka.

Sponsorowane

Śmierć Kamila z Częstochowy

Chłopiec spędził w szpitalu aż 35 dni. Przez ten czas lekarze toczyli zaciętą walkę o jego życie i zdrowie. 8-latek utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej, aby nie czuł bólu. Niestety, choroba oparzeniowa postąpiła, do tego wdało się zakażenie organizmu i doszło do niewydolności wielonarządowej. Kamil zmarł 8 maja o godzinie 6 rano w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Pogrzeb chłopca odbędzie się w sobotę, 13 maja, na cmentarzu Kule w Częstochowie. Spocznie w tym samym grobie co jego babcia – mama ojca.

Matka Kamila sypiała z braćmi

Życie uczuciowe Magdaleny B. było dość barwne. Kobieta doczekała się szóstki dzieci. Szkoda tylko, że nie poświęcał im tyle uwagi, co swoim partnerom i alkoholowi. Po rozwodzie z Arturem Topól – biologicznym ojcem Kamila i Fabiana, kobieta związała się z niejakim Pawłem B. – bratem bliźniakiem Dawida B. Mężczyzna spał w samochodzie zaparkowanym na podwórku domu, w którym mieszkała 35-latka z dziećmi.

Sponsorowane

Z Magdą kręcił, ona go ubierała, żywiła. Był po przejściach, zniszczył go alkohol – przekazał serwisowi Fakt znajomy rodziny.

W pewnym momencie Pawła B. zastąpił Dawid B. – brat bliźniak, kat Kamila. Para pobrała się w 2020 roku, po tym, jak mężczyzna wyszedł z więzienia. Ani on, ani ona nie pracowali. Utrzymywali się za to ze świadczeń 500 plus. Mieszkali w mieszkaniu socjalnym siostry Magdaleny. W dwupokojowym mieszkaniu w kamienicy na obrzeżach Częstochowy mieszkało aż 12 osób – w tym 8 dzieci.

Co teraz dzieje się z Pawłem B.? Otóż mężczyzna porzucił nałogi, wyprowadził się z Częstochowy i założył własną rodzinę. Nie utrzymywał kontaktów z bratem bliźniakiem.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Mocne i dosadne słowa “klawisza” o kacie Kamilka. Wideo wywołało poruszenie

   Marcin Najman pojawi się na pogrzebie Kamila. Zdradził, co położy na grobie