w

Wspomina Mateusza Murańskiego. “Było już widać, że jest z nim bardzo źle”

Mateusz Murański nie żyje. Aktor i zawodnik MMA zmarł w środę, 8 lutego. Wiele osób kojarzy go z popularnego serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Śmierć 29-latka wstrząsnęła jego rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Świat freak fighterów pogrążył się w żałobie. Nikt nie spodziewał się, że Mateusz odejdzie z tego świata tak szybko. Swoją smutną refleksją o zawodniku podzieliła się Kasia z “Królowych życia”. Okazuje się bowiem, że ta dwójka się znała.

Sponsorowane

Mateusz Murański nie żyje

Informacja o śmierci Mateusza Murańskiego pojawiła się w mediach społecznościowych 8 lutego. Potwierdziła ją rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku. Wiadomo, że ciało 29-latka znalazł w jego domu kroś z rodziny. Następnie poinformował o tym odpowiednie służby. Na miejscu pojawili się śledczy. Wykluczyli udział osób trzecich. Co było przyczyną śmierci? Odpowiedź na o pytanie ma dać sekcja zwłok. W sieci pojawiło się wiele komentarzy mówiących o tym, że jedną z przyczyn mógł być hejt i nagonki skierowane w ostatnim czasie dość intensywnie na Mateusza. Kilka dni temu nawet jego mama zabrała w tej sprawie głos. Opublikowała bardzo emocjonalny post.

Sponsorowane

Kasia z “Królowych życia” o Mateuszu Murańskim

Nikt nie spodziewał się śmierci 29-latka. Wszyscy przeżyli ogromny szok, kiedy w mediach pojawiła się informacja. Szoku, zaskoczenia, ale też smutku i żalu nie kryła Kasia z “Królowych życia”, znana również jako Laluna Unique. Okazuje się, że kobieta znała Mateusza. W mediach społecznościowych dodała specjalny post. Wspomniała w nim przy okazji o tragicznej śmierci Artura “Walusia” Walczaka. Dla przypomnienia zmarł pod koniec 2021 roku w wyniku obrażeń odniesionych na gali PunchDown. Wcześniej przez kilka tygodni walczył o życie w szpitalu.

Pamiętajcie, są osoby, które hejt zniosą bez problemu, a są takie, że tego nie udźwigną. To już druga ofiara wejścia do świata freak fight. Pieniądz to nie wszystko. Zobaczcie, co świat freak fight robi z ludźmi. 

Okazuje się, że Laluna sama miała okazję zawalczyć w oktagonie z Wiktorią “Wiki” Jaroniewską. Jak wspomina, fatalnie odbiło się to na jej zdrowiu. Kasia uważa, że agresywne walki wyniszczyły Mateusza Murańskiego.

Po ostatnich dwóch występach Mateusza było już widać, że jest z nim bardzo źle. Mega przykre, to tylko człowiek. Spoczywaj w spokoju. Mateusz Murański. Amen. 

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

8 komentarze

  1. To juz meczace jest. Niestety kolejna ofiara uzaleznienia. I zanim zrownacie mnie z ziemia, doczytajcie do konca. Chodzi mi glownie o uzaleznienie od internetowych mediow spolecznosciowych. To jest plaga. Ludzie bardziej sie przejmuja opiniami calkiem obcych ludzi z tych mediow niz opinia rodziny, czy przyjaciol. A potem mamy takie tragedie. Ktos kto ma slaba psychike nie powinien z tego korzystac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Trzy nastolatki skatowały na ulicy koleżankę. Dorośli stali i je dopingowali

    Rozdzierające wpisy Mateusza Murańskiego. “Dziękuję ci za wszystko mamo…”