w

Rozdzierające wpisy Mateusza Murańskiego. “Dziękuję ci za wszystko mamo…”

O tym, że Mateusz Murański nie żyje dowiedzieliśmy się 8 lutego. To właśnie tego dnia osoba z rodziny znalazła jego ciało w domu w Gdańsku. Był sportowcem, zawodnikiem MMA, jak również aktorem. Szerokiemu gronu znany był z serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. 29-latek bardzo kochał swoją rodzinę, o czym często informował za pomocą mediów społecznościowych. Publikował liczne zdjęcia z dzieciństwa. Widać, że więź między nim a rodzicami była naprawdę głęboka.

Sponsorowane

Poruszające rodzinne posty

Mateusz ogromnie kochał swoją mamę. Z okazji jej święta – dnia mamy, zamieścił następujący wpis.

Mamusiu Moja Ukochana setki słów wdzięczności nie wyrażą moich emocji uczuć Do Ciebie Kocham Cię nad życie, moja Lwìco o Gołębìm Sercu. Moc cudownych życzeń dla wszystkich Mam.

Natomiast dwa lata wcześniej na jego Facebooku można było przeczytać:

Sponsorowane

Dziękuję ci za wszystko, ponieważ masz całkowity wpływ na moją osobowość i na to, w jakim miejscu jestem dzisiaj i na to, co dopiero przede mną.

Mateusz nie wstydził się mówić również o swojej miłości względem dziadka. Podziwiał jego formę, mimo sędziwego wieku. W dniu dziadka opublikował z nim zdjęcie z dzieciństwa, a także piękne życzenia.

Życzę ci, żebyś żył co najmniej 100 lat. Jestem naprawdę pod wrażeniem formy, bo Dziadek Czesiu w wieku 72 lat dalej jest lekarzem i dyrektorem przychodni i nie wybiera się na emeryturę.

Nie zapomniał też o swoim tacie. Z okazji dnia ojca zamieścił kolaż zdjęć z Jackiem Murańskim. Mateusz ojcu zawdzięczał swoje wykształcenie. To za jego namowom wybrał się do szkoły aktorskiej.

Te trzy słowa wyrażą wszystkie emocje i więzi nas łączące: father = friend = friendship.

Jak widać na moim zdjęciu z podstawówki, TATA od zawsze pilnował mojej edukacji. W tym tygodniu zdałem ostatnie egzaminy i odbieram dyplom ukończenia Szkoły Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu, której absolwentem jest też mój Ojciec. Z tego miejsca życia osobistego i zawodowego, do którego mnie doprowadziłeś (choć czasem miałeś ze mną mocno pod górę…) DZIĘKUJĘ CI Z CAŁEGO SERCA, TATO. A na Twoje 50 urodziny , które przypadają w grudniu życzę, żebyś rozsmarował w Oktagonie — niczym powidła czy inną marmoladę, zdolnego aktora amatora, pochodzącego z Białegostoku Tomasza Oświecińskiego vel Stracha — pseudonim operacyjny nadany Tomaszowi w Białymstoku.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

25 komentarze

  1. Powinni po blokować te portale……. Odszedł młody chłopak w moim wieku to dla rodziny ogromna tragedia i powinno się to uszanować dać rodzinie przeżyć zalobe w spokoju co was to obchodzi jakie miał stosunki z rodzicami jak mieszkał…… Jak żył trzabylo dobrze o nim pisać a nie teraz. Teraz to już nie ma znaczenia…..

  2. A dlaczego nikt nie pisze o moim przyjacielu Dariuszu M. Był równie wartościowym człowiekiem jak ten gwiazdor, a może nawet lepszym bo miał i wychował dwie wspaniałe córki. Pracował fizycznie jak ten gwiazdor i wcale tym się nie szczycił. Zacznijmy ludzie cenić za prawdziwe życie a nie za gwiazdorstwo.

  3. Myślę, że w obliczu takiej tragedii NIKT NIEMA prawa komentować ich stosunków rodzinnych bo tak naprawdę gówno o tym wiemy …..jestem natomiast przekonana ,że rodzice kochali Mateusza tak jak każdy rodzic kocha swoje dziecko .Łatwo jest krytykować A może czasami lepiej pomilczeć….🖤🖤🖤🖤

  4. Nie znałam wiadomo tyle co z tv ale żal.mi chłopaka za wcześnie zdecydowanie aż ciężko uwierzyć w jego śmierć młody pogodny chłopak z planami na przyszłość radzący sobie w życiu jak widzę silny twardy się też wydawał a tu nagle słyszę że go nie ma nagle szookkk niech spoczywa w pokoju tam realizuje część swoich planów niech mu ziemia lekka będzie żal straszny taki młody zdolny aż człowiek nie wie co powiedzieć więcej, smutne takie, współczucia ogromne dla rodziny sama mam syna w jego wieku wiem co przeżywają, ich dziecko