w

Mama Mateusza Murańskiego nie wytrzymała. Opublikowała bardzo emocjonalny wpis

Wiadomość o śmierci Mateusza Murańskiego zaskoczyła wszystkich. Świat freak fighterów pogrążył się w żałobie. Tragiczna i bolesna informacja wywołała w sieci istną burzę. Ludzie domniemają, dlaczego do tego doszło. Można usłyszeć wiele opinii, że to nagonka i hejt przyczyniły się do takiego obrotu spraw. Zaledwie kilka dni temu mama Mateusza opublikowała w mediach społecznościowych bardzo emocjonalny wpis. odniosła się w nim do krytyki syna za rolę w filmie Jerzego Skolimowskiego “IO”.

Sponsorowane

Mateusz Murański nie żyje

Ciało 29-latka zostało znalezione na terenie jego domu, w Gdańsku, 8 lutego 2023 roku. Miała tego dokonać osoba z jego rodziny, która następnie powiadomiła służby. Z relacji rzecznika prokuratury okręgowej wynika, że wykluczono udział osób trzecich. Na piątkowe przedpołudnie zaplanowana jest sekcja zwłok. Ma ona pomóc ustalić przyczynę śmierci młodego mężczyzny.

Mateusz ukończył Szkołę Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu. Wystąpił w kilku znanych serialach, jak chociażby: “Na sygnale”, “Echo serca”, “Ojciec Mateusz” czy “Lombard. Życie pod zastaw”. Zagrał również w filmie Skolimowskiego “IO”. Film otrzymał aż 11 nominacji do tegorocznego Oscara. Murański planował polecieć aż do Los Angeles na wielką galę. Niestety, nie będzie mu to dane.

No to czas na galę Oscarów w Los Angeles. Tam mnie jeszcze nie było. Czy Hollywood jest na mnie gotowe??? PS. Spełniajcie swoje marzenia, bo warto! GALA ROZDANIA OSCARÓW???? BĘDĘ TAM!!! – napisał w mediach społęcznościowych.

Sponsorowane

Krytyka filmu i roli aktora

Wielu internautów niezbyt przychylnie podchodziło do roli Mateusza w filmie, o czym nie omieszkali pisać w licznych komentarzach w mediach społecznościowych. Krytykowali Mateusza za rolę kibola. Wytykali mu też udział w drastycznych scenach. Fala hejtu, która spłynęła na 29-latka zabolała jego matkę. Kobieta 1 lutego zamieściła w sieci emocjonalny wpis.

Dzieło mistrza Jerzego Skolimowskiego już zostało uznane za najlepszy film europejski i zdobyło pierwszą nagrodę na Festiwalu w Cannes. Niestety pojawiło się mnóstwo niepochlebnych komentarzy pod postem mojego syna @mateusz_muranski, zarzucających mu udział w drastycznych scenach z głównym bohaterem osiołkiem o imieniu IO. Mój post jest reakcją na te infantylne i pełne ignorancji komentarze, czemu daję wyraz na ostatnim zdjęciu tegoż postu. Jak można w tak prymitywny sposób odnosić się do dzieła reż. Skolimowskiego, który podjął się krytyki zachowań ludzkich wobec naszych Braci Mniejszych, nie obejrzawszy nawet filmu…

Kobieta wyjaśniła również, że film powstał z miłości do zwierząt i ma zmuszać widza do refleksji.

Na temat przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego wypowiedział się jego dawny przyjaciel, Arkadiusz Tańcula. Panowie kiedyś się przyjaźnili, jednak z czasem doszło między nimi do poróżnienia. W ostatnim czasie byli jednak na dobrej drodze do odbudowania relacji. Co według Tańculi doprowadziło do śmierci 29-latka?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Krzysztof Jackowski alarmuje: “To będzie bardzo zakaźne, niebezpieczne”

    To ostatni post Mateusza Murańskiego. Opublikował go zaledwie dzień przed śmiercią