w

Krzysztof Junior nie daje za wygraną. Ewa Krawczyk straci połowę majątku?

Krzysztof Krawczyk Junior – jedyny syn zmarłego w tym roku piosenkarza Krzysztofa Krawczyka – będzie dążył do unieważnienia testamentu pozostawionego przez artystę. Jeśli mu się uda, może otrzymać nawet połowę jego majątku. Początkowo mężczyzna chciał jedynie walczyć o zachowek, który miał mu pomóc w codziennym funkcjonowaniu. Zgodnie z zapisem dokumentu spadkowego z 2020 roku, 48-latek nie ma praw do majątku. Wcześniejszy dokument z 2002 roku uwzględniał go jednak w testamencie.

Sponsorowane

Walka o majątek

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Miał burzliwe życie osobiste, a Ewa Krawczyk była jego trzecią żoną. Miał też jednego syna ze związku z Haliną Żytkowiak. Urodzony w 1973 roku Krzysztof Igor Krawczyk uległ poważnemu wypadkowi, gdy miał 15 lat. To Krzysztof Krawczyk spowodował wypadek pod Buszkowem, w którego wyniku chłopiec zachorował na padaczkę pourazową. W testamencie z 2002 roku znalazł się zapis uwzględniający jedynego syna. W testamencie z 2020 roku nie ma niestety podobnej wzmianki. Rozgorzał więc konflikt pomiędzy Krzysztofem Krawczykiem Juniorem a jego macochą, której w całości przypadł majątek sławnego piosenkarza.

Twitter

Testament jest nieważny?

Sponsorowane

Krzysztof Krawczyk Junior początkowo chciał ubiegać się jedynie o zachowek. Z uwagi na swoją chorobę jego sytuacja finansowa jest bowiem kiepska. Ewa Krawczyk apelowała wówczas do niego, by nie wynajmował prawników i porozumiał się z nią prywatnie. Mężczyzna nie przystał jednak na tą propozycję. Mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka, która reprezentuje Krzysztofa Krawczyka Juniora, przyznała w rozmowie z “Twoim Imperium”, że jej klient będzie ubiegał się o unieważnienie testamentu pozostawionego przez piosenkarza. Wszystko dlatego, że w ostatnim okresie życia muzyk nie był w dobrym stanie zdrowotnym. Nie wiadomo więc, czy w chwili spisania nowego testamentu był w stanie decydować o sobie. Dokumentacja medyczna ma zostać przeanalizowana przez specjalistów, którzy wydadzą na ten temat opinię. Jeśli testament zostanie unieważniony, syn może liczyć nawet na połowę majątku.

Twitter

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Te dzieci od 2 tygodni błąkają się po lesie. Są chore i błagają o azyl w Polsce

    Tyle dla TVN warta jest Gessler a tyle Rozenek. Restauratorka miażdży perfekcyjną