w

Kinga Duda przyłapana pod pracą. Tata będzie zawiedziony, gdy zobaczy zdjęcia

Kinga Duda, córka Andrzeja i Agaty Dudy przyłapana przez paparazzi. W samym centrum Warszawy, tuż przed kancelarią, 25-latka paliła papierosy! Poszła w ślady ojca? Przypomnijmy, że prezydent Polski zerwał z nałogiem dopiero w 2017 roku. Uznał to za sukces, ale wyznał że nie była to dla niego łatwa droga. Gdyby nie środki wspomagające być może nadal byłby palaczem. Andrzej Duda niejednokrotnie przestrzegał osoby palące o wpływie nikotyny i innych substancji na organizm. A co z własną córką?

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Kinga Duda pali

Córka prezydenta pracuje w centrum Warszawy w kancelarii przy ulicy Wspólnej. Jest aplikantką w dziale rozwiązywania sporów kancelarii. Bez wątpienia zawód, który pełni wiąże się ze sporym stresem. W jaki sposób go odreagowuje?

View post on imgur.com

Paparazzi przyłapali Kingę jak stoi przed wejściem do kancelarii i pali IQOS’a. Wcześniej młoda prawniczka pełniła funkcję doradczyni społecznej w Pałacu Prezydenckim. Jednak od kwietnia jej nowym miejscem pracy jest kancelaria Maruta Wachta.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
View post on imgur.com

Jednak to nie pierwszy raz, kiedy Kinga Duda przyłapana jest na paleniu. W czerwcu tego roku paparazzi przyłapali ją na paleniu cienkich papierosów.

View post on imgur.com
View post on imgur.com

Andrzej Duda uzależniony od palenia

25-latka nie jest jedyną osobą w rodzinie, która zmaga się z nałogiem. Otóż Andrzej Duda dopiero w styczniu 2017 roku skutecznie rzucił palenie. Sam wyznał, że wspomagał się w leczeniu środkami farmakologicznymi. Jedynym znaczącym skutkiem ubocznym było dla niego przybranie na wadze.

View post on imgur.com

Od 12 stycznia 2017 r. nie wziąłem papierosa do ust, nie paliłem papierosa ani żadnego innego tytoniu. Mogę powiedzieć, że jest to mój osobisty sukces. Polecam – wyjawił Andrzej Duda podczas sesji pytań i odpowiedzi na Facebooku w kampanii przed wyborami prezydenckimi 2020 r.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Twoje majtki odbarwiają się w kroku? Wiemy dokładnie, jaki jest tego powód!

      Myjesz surowego kurczaka pod wodą jeszcze przed usmażeniem? To ogromny błąd!