w

Syn przyłapał Dagmarę Kaźmierską. Zdjęcie szybko trafiło do sieci

Dagmara Kaźmierska to chyba najpopularniejsza uczestniczka show “Królowe życia”. Program telewizyjny emitowany na antenie TTV przyciąga przed ekrany mnóstwo widzów, którzy mieli okazję poznać również jej syna, Conana. Jest on autorem nowego zdjęcia, jakim “królowa życia” pochwaliła się w sieci.

Sponsorowane
Instagram

Dowcipne zdjęcie

Conan to 20-letni syn Dagmary Kaźmierskiej i jej oczko w głowie. Matka i syn mają świetny kontakt, o czym niejednokrotnie mogli przekonać się widzowie programu “Królowe życia”. Conan sfotografował swoją mamę w zabawnej, a jednocześnie dość popularnej obecnie sytuacji – w czasie gdy przeglądała spokojnie wiadomości w telefonie. “Dzisiejsza młodzież… Wiecznie w tych telefonach” – skomentował. Zdjęcie pojawiło się w relacji Dagmary Kaźmierskiej na Instagramie i z miejsca rozbawiło jej fanów.

Instagram

Sponsorowane

Dagmara jest dumna z syna

Dagmara Kaźmierska ma do siebie dystans i fotografia wykonana przez syna bardzo jej się spodobała. Jest do niego bardzo przywiązana. Ostatnio zamieściła jego zdjęcie ze wzruszającym podpisem:

Jesteś słońcem dla moich oczu i powietrzem dla moich ust. Dumą, miłością i radością. Każdej matce życzę takiego dziecka

Instagram

Zaczęła też wyliczać wszystkie pozytywne cechy Conana. Wiadomo że 20-latek studiuje medycynę i interesuje się sportem. Świetnie się uczy. Fanki zaczęły dopytywać Dagmarę Kaźmierską, czy aby nie jest wolny. Gratulowały jej też tak zdolnego potomka.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    15-latka zgwałcona na oczach setek ludzi. Wstrząsająca relacja dziewczyny

    Ojciec sprzedaje własną córkę. Nie do wiary, na ile wycenił małe dziecko