w

Nie żyją 4 siatkarki. Zwłoki wszystkich zawodniczek znaleziono w jednym miejscu

Turecka Federacja Siatkarska poinformowała o śmierci czterech zawodniczek państwowego klubu. Niestety, siatkarki zginęły w skutek zeszłotygodniowego trzęsienia ziemi. To kolejne ofiary…

Sponsorowane

Cztery siatkarki zginęły w trzęsieniu ziemi

Te przykre informacje przekazała Turecka Federacja Siatkówki. Znaleziono ciała aż czterech zawodniczek klubu Hatay Volleyball Team – Goezde Oezturk, Dilek Mucuk, Ahsen Bas i Irem Kurtoglu. Zwłoki znajdowały się pod gruzami jednego z budynków. Ten na skutek trzęsienia ziemi zawalił się. Doszło do niego 6 lutego i miało magnitudę 7,8. Trzęsienie ziemi objęło nie tylko tereny Turcji, ale również Syrii.

Z głębokim smutkiem dowiedzieliśmy się, że zawodnicy Rasus Kimya Hatay Volleyball Team – Goezde Oeztuerk, Dilek Mucuk i Ahsen Bas zmarły w katastrofie trzęsienia ziemi.

Niech Bóg zlituje się nad naszymi sportowcami i wszystkimi obywatelami, którzy stracili życie. Składamy kondolencje ich rodzinom i całemu narodowi, a rannym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – można przeczytać na profilu Tureckiej Federacji Siatkówki.

Sponsorowane

Niedługo po opublikowaniu tej wiadomości Federacja otrzymała informację o śmierci kolejnej siatkarki – Irem Kurtoglu.

Kondolencje dla rodziny

Klub, w którym grały cztery zawodniczki, zamieścił poruszający wpis na swoim profilu. “Dzielimy się naszym bólem z całą publicznością… Z żalem przyjęliśmy wiadomość, że odeszła ciesząca się z gry w naszym klubie Ahsen Bas. Życzymy Bożego miłosierdzia dla niej, nasze kondolencje i cierpliwość dla jej rodziny i fanów”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

25 komentarze

  1. Nie zyje też wiele innych osób które były zwykłymi ludźmi. Nie zyje rodzina mojej koleżanki o nich nikt nie napisze bo są zwykłymi osobami .Nie zyje wiele zwierzat chociaż w Turcji i tak nikt nie przejmował się ich losem .Wszystkich jest szkoda sławnych mniej sławnych i zwykłych szarych ludzi .Pamiętajmy o wszystkich tragedia jest dla wszystkich 😭😭😭😭😭