w ,

21-latka wzięła ślub z lalką. Dała jej nawet specjalny dowód miłości

Ta historia miłosna jest całkowicie nietypowa. Felicity Kadlec miała jeszcze 13 lat, gdy zakochała się w Kelly Rossi. Jak sama podkreśla, aż 3 lata broniła się przed tym uczuciem. Była pewna, że nie wszyscy zrozumieją miłość do lalki. W dodatku lalki zombie.

Sponsorowane

“Nie wszyscy akceptują mój miłosny wybór”

Kiedy Felicity Kadlec miała 13 lat, ojciec podarował jej lalkę, o której od dawna marzyła. Była to lalka Kelly Rossi – zombie. Nastolatka miała wówczas obsesję na punkcie horrorów. Po 3 latach w końcu dotarło do niej, że zabawka jest dla niej czymś więcej. Podkreśla, że robiła wszystko, aby walczyć z tym uczuciem, ale na próżno.

W 2018 roku zmarł tata dziewczyny. Wtedy Kelly była dla niej ogromnym wsparciem. W rozmowie z The Mirror Felicity powiedziała:

Postanowiłam przestać ukrywać moje uczucia i chociaż nie wszyscy akceptują mój miłosny wybór, jestem szczęśliwa

Sponsorowane
Źródło: youtube

Ach! Co to był za ślub!

To jeszcze nie koniec tej historii. Młoda kobieta postanowiła, że spędzi ze swoim ukochanym resztę życia. Oczywiście nie wszyscy rozumieją związek Felicity z Kelly. W tym jej rodzina. Bliscy zabronili młodej kobiecie zabierać lalkę ze sobą, gdy wychodzi z domu. Felicity miała też kilku chłopaków od tego czasu. Jednak podkreśla, że nie potrafiła stworzyć z nimi takiej relacji, jak z Kellym.

Po 4 latach związku Felicity postanowiła wziąć ślub ze swoim 37-letnim ukochanym (tak twierdzi młoda kobieta). Uroczysta ceremonia odbyła we wrześniu w Tiverton w stanie Rhode Island. Zdjęcia ze ślubu pokazała dopiero po dłuższym czasie. Udział w niej brali przyjaciele i 4 inne lalki zombie.

Felicity chcąc dać dowód swojej miłości do Kelly, wytatuowała sobie jego imię. Małżonek również posiada na ręce imię żony. Uważa, że to prawdziwy dowód miłości.

Co myślicie o tym związku i uczuciu?

Źródło: youtube


Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Zgwałcił małą dziewczynkę. Gdy trafił za kratki, więźniowie sami go ukarali

   Już dziś uderzy w Ziemię! Jej skutki możemy odczuć wszyscy