w

Zgwałcił małą dziewczynkę. Gdy trafił za kratki, więźniowie sami go ukarali

To była jedna z najgłośniejszych spraw w minionym roku na Wyspach. Pedofil zaciągnął 13-latkę w boczną ulicę i zgwałcił ją. Już tego samego dnia został złapany. Teraz trafił za kratki. Współosadzeni wiedząc, co zrobił, postanowili go należycie przywitać.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Zaciągnął 13-latkę w boczną uliczkę i wykorzystał

Do tych przerażających wydarzeń doszło 3 listopada 2020 roku w Londynie. Według “The Sun”, 27-latek zaciągnął 13-letnią uczennicę w boczną uliczkę, grożąc jej śmiercią. Później kazał dziewczynce zdjąć mundurek i zgwałcił ją. Po wszystkim nałożył na nią swoją kurtkę.

Całe zdarzenie widziała inna nastolatka, która natychmiast powiedziała o tym swojej mamie. Kobieta natychmiast powiadomiła policję. Funkcjonariusze niezwłocznie ruszyli na miejsce. Kadian Nelson został zatrzymany już chwilę później.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Więźniowie

W miniony poniedziałek miała miejsce rozprawa. Mężczyzna przyznał się do wszystkiego i został skazany. Po zasądzeniu wyroku pedofila przewieziono do więzienia Wandsworth w południowym Londynie. Jednak nie zagrzał tam miejsca zbyt długo… Współosadzeni wiedząc, co zrobił dziewczynce, postanowili go należycie przywitać. Jeszcze tego samego dnia trafił do szpitala. Przeszedł rekonstrukcję twarzy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

   Proboszcz wkurzył się na rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Dali mu “za mało”

   21-latka wzięła ślub z lalką. Dała jej nawet specjalny dowód miłości