w

Gdzie kupić Toyotę w okolicy Krakowa?

Samochody marki Toyota od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Znajduje to odzwierciedlenie w wynikach sprzedaży. W samym 2022 roku, auta tego japońskiego producenta znalazły w Polsce ponad 70 tys. nabywców. Co warte podkreślenia spośród 10 najchętniej kupowanych aut aż 5 stanowiły modele Toyoty. Jeszcze większe wrażenie robi wynik globalny. Tu Japończycy również nie mają sobie równych. W 2022 r. sprzedali blisko 10,5 mln aut wchodzących w skład koncernu (Toyota, Lexus, Daihatsu, Hino). Wydaje się, że za tak doskonałe wyniki odpowiada poza słynną niezawodnością wszechstronna gama aut. 5 modeli, które sprzedają się niczym świeże bułeczki przekonuje do siebie coraz więcej klientów nie tylko w Polsce, ale na świecie.

Sponsorowane

Salon Toyota Kraków, czyli gdzie kupić auto mieszkając w stolicy Małopolski?

Planując zakup nowego auta, naturalnym wyborem jest udanie się do tzw. dealera, czyli salonu sprzedaży samochodów. Na miejscu prezentowane są wszystkie modele producenta. Nie pozostaje zatem nic innego jak wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada. Następnie mamy do wyboru kolor nadwozia, rodzaj tapicerki, wybór wersji wyposażenia np. standard, comfort, rodzaj silnika, pojemność silnika i inne parametry. Na koniec ustalamy warunki płatności: gotówka, kredyt i czekamy do dnia odbioru. Japoński koncern stara się jak może, aby nowe auta trafiały do salonów tak szybko, jak to możliwe.

Dla dealerów działających w Krakowie i okolicach istotne znaczenie ma również fakt, że stolica Małopolski jest obok Warszawy największym miastem w Polsce. To sprawia, że ilość chętnych na zakup Toyoty zawsze jest duża. Świadomość ta ucieszy każdego dealera samochodów, szczególnie gdy mówimy o autach Toyoty, których klienci sami poszukują. Salon Toyota Kraków z pewnością należy do tego grona.

Toyota Kraków – wymiana samochodu na nowy

Sponsorowane

Samochody kupujemy z reguły na kilka lat. Po tym czasie mamy trzy opcje. Sprzedać nasze auto i kupić nowe. Kupić używane. Całkowicie zrezygnować z samochodu. W ciągu kilku lat może się wiele wydarzyć. Możemy np. przeprowadzić się w miejsce, które ma doskonale zorganizowaną komunikację miejską, która na codzienne potrzeby w zupełności nam wystarczy. Nie możemy też zapomnieć, że istnieje grupa klientów, która od samego początku wybiera samochody używane. Kraków jest bardzo dużym rynkiem aut z drugiej ręki, a jeśli chodzi o Toyotę to cieszą się one ogromną popularnością.

W przypadku samochodów używanych znaczenie ma oczywiście przebieg, ale liczy się marka auta. A tu Toyota słynąca ze swojej niezawodności ma ogromną przewagę nad większością konkurentów. Wiele aut używanych obejmuje dodatkowa 6, a nawet 12-miesięczna gwarancja, co sprawia, że znajdują one nabywców, którzy są spokojni o swój zakup.

Dobry salon samochody, czyli jaki?

Pomimo sporego zainteresowania zakupem aut, każdy salon powinien dbać o to, aby przyciągać klientów właśnie do siebie. Pomóc w tym może przemyślana strategia. Kluczem są wykwalifikowani pracownicy służący pomocą klientowi począwszy od jego wejścia do salonu aż do finalizacji zakupu. Dobry salon to również usługi dodatkowe: serwis samochodowy, pomoc w uzyskaniu finansowania na auto oraz przyjęcie aut w rozliczeniu.

Pamiętajmy, że kupno auta to dopiero początek. Każdego właściciela czekają regularne przeglądy, naprawy. Po kilku latach może on zechcieć sprzedać auto i wymienić na nowy model. Dla dealera oznacza to nic innego jak stały zarobek w ciągu kolejnych lat. Zadowolony klient wraca regularnie, a bywa, że poleca usługi swoim znajomym.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
 • Źródła:
 • toyota-krakow.pl

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Po 42 latach poszukiwań w końcu znaleziono zwłoki Marty

   Dwie pary uprawiały namiętny seks na wieży widokowej. Nagranie wyciekło do sieci