w

Roksana Węgiel nie do poznania. Upodobniła się do światowej wokalistki!

Instagram

Roksana Węgiel dorastała i wciąż dorasta na naszych oczach. W ciągu ostatnich lat przeszła sporą przemianę. Jednak na ostatnich zdjęciach opublikowanych w social mediach, na których Roksana ma pełny makijaż, wygląda zupełnie inaczej. Sami internauci zwrócili uwagę na jej podobieństwo do pewnej popularnej, zagranicznej gwiazdy.

Sponsorowane
Instagram

Roksana Węgiel metamorfoza

16-latka jak to przystało na nastolatkę, eksperymentuje ze swoim wyglądem. Najpierw na jej ciemno brązowych włosach pojawiły się blond pasemka. Następnie w czasie występów i koncertów Roksana postawiła na bardziej odważne stylizacje. Teraz fani dopatrują się kolejnych zmian. Ich zdaniem piosenkarka coraz bardziej stara się upodobnić do pewnej światowej gwiazdy młodego pokolenia. O kim mowa?

Instagram

Sponsorowane

Kogo przypomina Roksana Węgiel?

Jedne z ostatnich zdjęć, które 16-latka opublikowała na Instagramie nie pozostawiają złudzeń. Roksana przypomina na nich nie kogo innego, jak Arianę Grande!

Okazuje się, że może to nie być wcale przypadek. Polska piosenkarka nie raz w wywiadach przyznawała, że to właśnie Ariana jest dla niej ogromną inspiracją i jej muzycznym guru. Czerpie z niej przykład. Można to zauważyć również w twórczości Roxie, chociażby w teledysku do utworu “Lay Low”. Nagranie tworzą kadry w stylu twórczości Grande. Pojawiają się nawet podobne stylizacje.

Instagram

Polska wersja Ariany Grande

Instagram

Fani chętnie komentują ostatnie zdjęcia i otwarcie piszą o podobieństwie:

Omg nie poznałam, ale pięknaaa!

Czy tylko mi ona na pierwszy rzut oka przypomina Arianę Grande?

Nie poznałem cię kochana wyglądasz tu totalnie jak Ari! Najpiękniejsza księżniczka

Ariana Grande czy to ty???

Sponsorowane
Instagram

Kariera Roksany Węgiel

W 2017 roku, mając zaledwie 12 lat Roksana wzięła udział w pierwszej edycji programu TVP2, The Voice Kids. Doszła do finału, który zwyciężyła i od tego momentu kariera nastolatki zaczęła nabierać tempa. W 2018 roku w serwisie YouTube ukazał się jej pierwszy singiel wraz z teledyskim, zatytułowany Żyj.

Instagram

W 2018 roku TVP ogłosiło, że Roksana Węgiel będzie reprezentować Polskę w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku. Jej konkursową piosenką został utwór Anyone I Want to Be. W październiku tego samego roku dziewczyna zaprezentowała kolekcję ubrań Roxie, którą stworzyła z odzieżową marką Reporter Young. 25 listopada Roksana wygrała w finale Eurowizji Junior. W październiku 2019 nastolatka wyruszyła w pierwszą trasę koncertową po Polsce.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Marianna Schreiber na komisariacie policji. 28-latka ma poważne kłopoty

   Ma zaledwie 24 lata, a już jest mamą 22 dzieci! Jej marzenie to ponad 100!