w

Martyna Wojciechowska pokazała test ciążowy. Gratulacjom nie ma końca!

Martyna Wojciechowska pokazała w mediach społecznościowych test ciążowy. Do radosnej nowiny dołączyła wymowny tekst “niemożliwe nie istnieje”. W komentarzach pod postem aż roi się od ciepłych słów i gratulacji ludzi z całego świata.

Sponsorowane

“Kobieta na krańcu świata”

W jednym z odcinków kultowego programu dokumentalnego, “Kobieta a krańcu świata”, Martyna udała się do Austrii. To właśnie tam poznała niezwykłą gimnastyczkę. Jennifer Bricker-Bauer jest niesamowitą kobietą. Mimo przeciwności losu zaraża innych swoim pozytywnym podejściem do życia. Czerpie radość z każdej chwili. Jej umiejętności akrobatyczne wręcz hipnotyzują. W osiągnięciu sukcesu nie przeszkodziło jej nawet to, że urodziła się bez nóg.

Instagram

Kiedy przyszła na świat biologiczna matka porzuciła ją w szpitalu. Jednak otrzymała szansę i kochający dom od adopcyjnych rodziców. To właśnie oni przekonali ją, że nie ma czegoś takiego jak: “nie dam rady; nie mogę; nie potrafię”. Dziś Jennifer jest przykładem na to, że życie pisze różne scenariusze, ale tylko od nas zależy, czy im ulegniemy czy też nie. Historię tej niesamowitej kobiety mogliście oglądać w telewizji TVN w listopadzie 2020 roku.

Sponsorowane

Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała test ciążowy

Wojciechowska jest mamą 14-letniej Marysi. Dlatego dobrze wie, co czuje kobieta pragnąca mieć dziecka, kiedy dowiaduje się, że jest w ciąży. 48-letnia podróżniczka pozostaje w kontakcie z bohaterkami swojego programu. Kiedy dowiedziała się, że rodzina Jennifer wkrótce się powiększy, postanowiła podzielić się tą radosną nowiną ze swoimi fanami. Na Instagramie zamieściła post, w którym poinformowała, że Jennifer wraz z ukochanym zostaną rodzicami.

Instagram

JENNIFER BRICKER
Gimnastyczka, która udowadnia, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE.
Inspiracja
#SHERO
I jedna z Bohaterek książki CO CHCESZ POWIEDZIEĆ ŚWIATU

Rozdział poświęcony Jej historii kończy się tymi słowami:

“(…)powiedziała „tak” Dominikowi w bajkowej scenerii na świeżym powietrzu w jej rodzinnej miejscowości w Stanach Zjednoczonych. Od tamtej pory Jennifer i Dominik są nierozłączni. Razem występują jako akrobaci, a mąż towarzyszy jej podczas przemówień motywacyjnych. Mieszkają w Los Angeles, podróżują po świecie i planują powiększenie rodziny.
– Ludzie pytają mnie czasem, czy zamierzam mieć dzieci. Czy w ogóle mogę zajść w ciążę. Ale przecież macica, narządy rodne kobiety nie należą do nóg, są w brzuchu, więc nie widzę przeszkód. – Jen mówi o tym całkiem swobodnie. – Więc tak, planujemy mieć dzieci. Własne i adoptowane.”
😍
TAK, JENNIFER ZOSTANIE MAMĄ!!!
M.

Posypały się gratulacje

Pod postem pojawiła się cała masa komentarzy z gratulacjami. Okazuje się, że widzowie dobrze zapamiętali historię gimnastyczki, która w dodatku bardzo ich poruszyła. Cieszą się szczęściem małżeństwa.

“Piękna wiadomość i dowód na to, że niemożliwe nie istnieje”.

“Wspaniale Gratulacje. Oj mega pozytywna wiadomość. I pamiętam ten odcinek. Jak ja na nim płakałam. Ze wzruszenia. Wspaniała i niesamowita osoba. Cudownie, iż będzie Mamą”.

“Ale pięknie! Gratulacje przyszłym rodzicom. Super, że takie osoby udowadniają, że nie ma granic”.

“Gratulacje! Ogromny szacun! Na pewno będzie wspaniałą mamą!”

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

12 komentarze

  1. Nie lubię takich kobiet co mają dzieci, ale wolą wyjeżdżać za Granicę,dziecko w tym czasie zostaje pod Opieką Ojca, lub Dziadków,albo Niani,ale cóż takie życie,unas w Polsce bez pracy nie ma płacy, Życzę tej Pani Marcie,by zdrowe dziecko urodziła i sama z ukochaną osobą je chowała , dużo zdrowia szczęścia pomyślności życzę 🙂❤️👍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane