w

Policja pilnie poszukuje kobiety ze zdjęcia. Robiła obrzydliwe rzeczy dzieciom

Gnieźnieńska policja poszukuje Marleny Andrzejewskiej, która od dłuższego czasu pozostaje nieuchwytna. Kobieta została skazana przez sąd za znęcanie się nad dziećmi i powinna obecnie odsiadywać wyrok. Wydano za nią list gończy i opublikowano jej wizerunek, tym samym prosząc o pomoc w odnalezieniu przestępczyni.

Sponsorowane

Nękała własne dzieci

Czyn, którego dopuściła się Marlena Andrzejewska jest naprawdę odrażający. Mowa bowiem o prześladowaniu dwójki małych dzieci. W dodatku mowa o jej własnych dzieciach. W związku ze sprawą sąd prowadził dwa postępowania wobec 40-latki. Jedno w 2020 roku, z kolei drugie rok później, w 2021.

Marlena Andrzejewska została skazana z art. 207 kodeksu karnego. Mówi on o znęcaniu się nad osobą najbliższą, w tym przypadku również nieporadną, ze względu na swój wiek. Za taki czyn grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Z informacji udostępnionych przez policję wiemy, że sprawa dotyczy dwójki dzieci kobiety. Dziennikarze Faktu ustalili, że 40-latka mieszkała za granicą i tam również dopuszczała się znęcania nad pociechami. Policja podejrzewa, że kobieta może aktualnie ukrywać się właśnie poza granicami Polski.

Twitter
Sponsorowane

W momencie gdy w sprawę zawikłane są dzieci, policja ze względu na ich dobro nie chce ujawniać zbyt wielu informacji. W tym przypadku jest podobnie. Szczegóły sprawy pozostają w rękach funkcjonariuszy. Zdecydowano się jednak na opublikowanie wizerunku skazanej, wraz z prośbą o pomoc w jej schwytaniu.

Widziałeś ją? Wiesz, gdzie może przebywać?

Policja prosi o pomoc, a jednocześnie ostrzega, że za ukrywanie osoby poszukiwanej, i skazanej lub za pomaganie jej w ucieczce, grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze liczą, że dzięki opublikowaniu wizerunku kobiety, uda się ją w końcu złapać. Jeśli więc posiadasz jakieś informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej, możesz przekazać je do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła II 2 lub telefonicznie pod numerami 47 77 21 307 oraz 47 77 21 211. Informacje można przekazać również mailowo, pisząc na adres [email protected]. Policja gwarantuje pełną anonimowość wszystkim, którzy zechcą przekazać informacje mogące pomóc w złapaniu skazanej kobiety.

Materiały policyjne

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

11 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Paliwo za 23 zł?! To jeszcze nie najgorsza przepowiednia Jackowskiego na ten rok!

    Martyna Wojciechowska pokazała test ciążowy. Gratulacjom nie ma końca!