w

Joanna Jędrzejczyk o spowiedzi. Tej konkretnej nie zapomni już do końca życia

Wygląda na to, że Joanna Jędrzejczyk szybko nie pójdzie do spowiedzi. Jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek sportów walki nie kryje swojego zbulwersowania. Wszystko przez sytuację, która niedawno miała miejsce w konfesjonale.

Sponsorowane

Kim jest Joanna Jędrzejczyk?

Czasem wystarczy zaledwie jedna chwila wystarczy, by zrazić się do wspólnoty, z którą wcześniej odczuwało się wyjątkowo silny związek. Niedawno przekonała się o tym Joanna Jędrzejczyk. 34-latka jest wielokrotną mistrzynią świata, Europy i Polski w boksie tajskim. W dodatku to zawodniczka UFC, najbardziej prestiżowej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Instagram

Wiara Joanny Jędrzejczyk

Sponsorowane

Jędrzejczyk nigdy nie ukrywała, że jest osobą religijną. W wywiadzie z Katarzyną Olubińską (do książki “Kobieta w wielkim mieście”) przyznała, że regularnie korzysta z aplikacji “Modlitwa w drodze”. Dzięki niej zbliża się do Boga i może lepiej zrozumieć jego przesłanie na każdy kolejny dzień.

Instagram

Co wydarzyło się w konfesjonale?

Nikogo chyba nie dziwi, że osoba głęboko wierząca regularnie przystępuje do spowiedzi. Jednak pod wpływem pewnych wydarzeń, nawet człowiek uduchowiony może odwrócić się od wspólnoty. Spotkało to polską mistrzynię, która, jak sama twierdzi, na miesiąc obraziła się na kościół.

Ksiądz zagrał ze mną w politykę – informuje Jędrzejczyk w swoich mediach społecznościowych

Co zaszło podczas spowiedzi Joanny? Sportsmenka nie ujawniła szczegółów tego zdarzenia, jednak można przypuszczać, że jeżeli tak twarda i niezłomna osoba poczuła się urażona, sprawa musiała być poważna.

Twitter

Jaki jest Twój stosunek do kościoła katolickiego?

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Żona Krzysztofa Krawczyka zdobyła się na szczere wyznanie. “Wszyscy się domyślają”

   Padła cena za szczepionkę na COVID-19. Będzie płatna już od października?!